Türkiye Kıyıları Turum FİLMLEŞTİ...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba Feyyaz,

Klibini izledim, şimdi de siteni inceliyorum; her ikisi de çok güzel, çok başarılı...
Ayrıca filmi de görmek isterdim.. Acaba izleyebileceğimiz bir yer var mı?

Yanlış hatırlamıyorsam bir de kitap çalışman vardı, onunla ilgili son durum nedir?

Tekrar tebrik ediyorum seni Feyyaz, sağlıcakla kal :)

Scudo

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Dostlarım...
Sevdiklerim... Mesajları ne kadar içten yazdıgınızı biliyorum, iyi dilekleriniz, küçük yaşıma ragmen omuzlarıma yüklediginiz Sevgi yükünü kaldırmaya calışıyorum, gözlerim doldu bile... Beni duygulandıran 'başarmış' olmam değil. Türkiye Kıyıları turum sayesinde tertemiz, insana insan olarak deger veren, yaşa başa degil yüregindeki sevgiye, cesarete saygı duyan insanların cevremde olmasıdır beni duygulandıran...

Maddesel bir şeyi ortaya koyup onunla övünmek cok kolaydır coğu zaman, zor olan hiçbir karşılık beklemeden dost elini uzatan, sevgiyle yaklaşan, kıskanmayı bir yana bırakmış mutlulugumu paylaşan insanların yanımda olmasıdır.

Türkiye kıyıları turumun başından sonuna, öncesinden sonrasına, olumlu olumsuz tek bir kelime söyleyen herkesin başarımda payı var.

İnternet sitemin cok yeni... bu yüzden henüz istedigim şeyleri paylaşabilmiş degilim.O yüzden şimdiden özür dilerim hepinizden.

Kitap çalışmam, Ekim ayında Didim'de ki bekar evimde yalnızlık ve sadeliginde yardımıyla hızla devam edicek...

Kliple ilgili olarak söylenecek cok sey var belki ama, şöyle özetliyeyim... Filmimin ismi 'Derinlerden Gelen' doga ve insana dair özel bir insan oldugumu söyleyip beni bir ders niteliginde insanlara sunmak için saatlerce çekim yapan topluluk 'bedava sinema toplulugu' ,filmi günlerce izleyip klip yapabilmek için yaklaşık 1 haftasını harcayan çılgın montajcı abim 'Alparslan Cengiz' ve en önemlisi 'bütün bunlar için herkes emek verdi ama 1 TL nin bile lafı olmadı.Hersey bedava, yürekten...

Yeni , sert ve uzun bir maceraya başlamak üzereyim, hemde cok iyi tanıdıgınız biriyle... Biraz daha bekleyin , görüceksiniz :)

Tıpkı bana bu sayfada yorumunu eksik etmeyen siz güzel dostlarım gibi, hepinizin yeri ayrı, hepinizden aldıgım onca renk beni gökkuşagı yaptı...

Sonsuz TEŞEKKÜRLER...

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
kardesım mersın den buyle buyuk bır degerın cıkması mersın mtb olarak bızı gururlandırıyor yenı projende yıne yanında olamasakta basarcagına ınanıyorum saglıkcakla kal kardesım

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@baymekanik

Abi önemli olan kalplerde olmaktır:) Ben de tüm kalbimle Feyyaz ı ve destekcilerini destekliyorum ..

• Beğen

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Kardeşim seni bu kısa belgeselinle tanımış bulunmaktayım. Serkan gibi sende takdir ettiğim diğer uzun turcu arkadaşım olacaksın. İsmini bilmesemde çevreme uzun süredir "Türkiye kıyılarını tek başına turlayan 18 yaşındaki arkadaşım" diye söz ediyordum.

Benzer turlara çıkmak için nispeten geç kalsamda sıra bize geldi artık.

Uzun yollarda bulunmak dileğiyle..

Baki Berk KAYALAR

• Beğen

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Mehmet abi ilgin için teşekkür ederim, bugün Mavi Bulutla bayagı ilgilendin bunun için ayrıca teşekkürler.Birkaç güne kadar cıkacagımız uzun ve gercekten cok sert olan yeni tur için dükkandaki Sevgi paylaşımını sende gördün.Bence insanların büyümelerini saglayan en önemli şey sevgidir.Bunu bugün bir kez daha anladım.Gördün abi... İnsanlar malzeme eksigim olmadıgı için cok üzüldüler çünkü bu durumda yardım edemeyeceklerdi :)

Zeki.Alper dostum, cok güzel bir noktaya temas ettin, esas desteklenmesi gerekenler, beni destekleyenlerdir.Çok incesin...

Sevgili baymineral. Kalbinden sevgi geçen herkes benim dostumdur.Onlar yani siz, çevirdigim her pedalda beni biraz daha onurlandırıyorsunuz.Varlıgınızdan dolayı cok mutlu oldum...

Hepinizi cok seviyorum, Mutlukalın...

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
kardeşim benim ben arabayla dolaşamadım sen biskletle dolaştın söylenecek tek kelime var seninle gurur duyuyoruz!başarıların gururumuzdur!

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Cok saolun arkadaslar...

Suan Muğla' da Sevgili abim Serkan Taşdelen'le Cok anlamlı ve cok sert bir tura başlayacagımızın müjdesini vermek istiyorum.

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Kardeşim FEYYAZ klibini izledim ve inan gururlandım ,zaman içerisinde daha da başarılı işler yapacaksın herhalde,teşekkürler

• Beğen

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
şarkıda görüntülerde harika olmuş..eline sağlık kardeş...yeni çalışmalarında başarılar..

• Beğen

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Dostlar ilginize cok teşekkür ederim...

Şuan yine cok sert ve cok anlamlı bi turun içinde hatta tam ortasındayım Mugla-İzmir-Van Bisiklet turu yapıyoruz.Serkan Taşdelen ile birlikte harika günler gaciriyoruz.Şuan Kayseri'deyiz... Van a dogru gidiyoruz...

İlginize tekrar teşekkür ediyor mutlukalın diyorum...

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
feyyaz dostum çoookkk güzel bir video gerçekten izledikçe izleyesim geldi serkan abi ve sana bu uzun yolda başarılar diliyorum

• Beğen

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Feyyazcım,senin gibileri gördükçe çoşuyoruz, bize yaşama sevinci oluyorsunuz ve özgürlük arzularımızı alevlendiriyorsunuz. Saygı ve gurur duyuyor ve çok seviyoruz sizleri . Sizleri gördükçe de kendimi mahalle arasında gezinen çocuklardan biri gibi hissediyorum . Serkan abini bile geçeceksin bu gidişle !

Serkan kardeşime de sonsuz saygılar.(eline kimse su dökemez bu arada )
Tur notlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

• Beğen