Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye - Hırvatistan Maçı Malubiyetimiz

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İbrahim Aslanhan tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    buruk bir merhaba ile başlıyorum :(

Türkiye Milli Takımımız maalesef ki hırvatistan'a 0-3 malup oldu.

Goller :
    0 -1 Ivica Olic 2'
    (assist) Vedran Corluka

0-2 Mario Mandzukic 32'
    (assist) Darijo Srna

0-3 Vedran Corluka 51'
    (assist) Darijo Srna

Arda bilerek sarı kart yedi bir sonraki maça gitmemek için !!! Bence iyi yaptı.

2. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Açık tartışma konusu :) Böyle teknik adamla bu iş yürümez belliydi Fatih Terimin takım ruhu vardı en azından.Şimdi 3-0 malup olduk işimiz mucizelere kaldı ancak 4-0 yenmemiz lazım oda dediğim gibi mucize :)

3. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ne 0-4 yenmesi yahu ! Bu iş burak efendy ile sabri ile olacak iş değil. Hele hele kaleci sakallı v ile olacak iş hiç değil !!!! burak ancak türkiye liginde normal takımlarda oynayabilecek düzeyde bir forvet. Milli takımımızın dengi degil. Bugün hiç biri oynamadı desem yeridir.

Neyse elemelerden de play off ilk maçından elendik daha :(( çok üzücü.....

4. Mehmet_Gürsoylu

Seviye:
    Messi varda oynatmadıkmı :) Malzeme bu hocam takımda bu oyuncuda bu.Euro 2008 de hiç değilse semih kurtarıyodu işi bu maçta oda yoktu yedik golleri oturdul :)

5. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Malzeme bu diyoz da. inan bana Anadolu takımlarında güzel oynayıp da çağrılmayan adamlar var. Herneyse malup olduk olay bitti .

6. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Nerde Bizim Semihimiz ? Tuncayımız ? Büyük ihtimalle Teknik adamın son maçıydı Gitmeside takım yönunden iyi olucağını düşünüyorum.

7. Kerem İldeş

Kerem İldeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Macı izleyen varmı aaba orada neler oldugunu gören duyan!, şöyle söyleyeyim biz o kadar yobaz bir milletizki kendi takımımıza moral vereceğimize önce, Hırvatları alkışlarız, tamam güzel top oynadılar hak ettiler ama, o Volkana yaptıkları nedir ya, nasıl istanbullu bunlar, bunlar nasıl medeni? ben bir beşiktaş taraftarı olarak takım ayırt etmeksizin ayda 40 lira bayılıp her takımın maçını izliyorum çünkü bu bir spor, ama bu yobazlar takımına Milli Takımına tezahürat bile etmiyor, sesleri bile çıkmıyor, yazıklar olsun ordakı 30 bin, 40 bin, 50bin seyirciye, bu ülke bu zihniyetle....

A.Kadir Ünal bunu beğendi.
  8. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Gider mi gitmez mi bilinmez.....

9. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kaleci sakallısının taraftarı alkışlamasından sonra olay patlak verdi. Ayrıca kalecinin taraftara ettiği küfürün haddi hesabı yok !!!!

Tabi yine de ; kendi ülkenin futbolcusunu ıslıklamak karşı takıma, karşı ülkeye bu ne biçim taraftar ve kaleci dedirttirir ! Hırvat seyirciler ve ülkesinde maçı izleyen Hırvatistan vatandaşları bizler hakkında nasıl düşünecekler .....

10. Mehmet_Gürsoylu

Seviye:
    Sİz maçın 3. gol atıldıktan sonrasını izlediniz sanırım ;) 2.golden sonra bile deli gibi tezahürat vardı.yonetıcıler ve futbolcular cıkıp demogojı yapmaya ıyı bılıyolar madem hepsinin yuregı bu ulke ıcın carpıyoda neden sız ve aılelerınız macları tff nın dagıttıgı davetıyelerle ızlıyosunuz paranız mı yok. sız fedekarlıgı sadece bızlerden beklıyosunuz.sızlerı alkıslarken bızden ıyısı yok ıslıklarken vatan hayını.

ender özkan bunu beğendi.
  11. Kerem İldeş

Kerem İldeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Acaba ordaki seyircnin de sütten çıkmış ak kaşık olduğunu varsayalım? Yazıktır, seyircinin durumu maçın başından beri belliydi zaten suskunluklarından.Ben orda olsam maç bitiminde bütün stadı dolaşıp alkışlardım, bu insanlar metroda yürüyen merdivenden çıkarken solda bekleyen geçene yol vermeyen insanla aynı zihniyette:D

12. Kerem İldeş

Kerem İldeş Kıdemli Üye

Seviye:
    yok digitürk aboneliğiyle izliyorum ben maçları evimde:D stadyumdaydın galiba...

13. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kaleciye yapılan yoğun ıslık vs. sırasında top durmuş vaziyetteyken bir ara emre taraftarı yatıştırmak isterken! yakın çekimden habersiz bir küfür sarfetti kanım dondu (...pu evlatları) ..kalecininkileri söylemiyorum bile...ondan sonra bana neden takım tutmuyorsun diyorlar..kırk yılın başı bi maç seyredeyim dedim dumur üstüne dumur..bi daha zor.

Türkiye'de futbol İZLEMESİ vakit kaybı...Bol pedallar hepimize.

14. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Olan oldu. boş verelim de... Bundan sonraki organizasyonlarda takıma destek olalım.

15. Kerem İldeş

Kerem İldeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet spor bu iyi olan kazanıyor, ama gönül isterdiki kendi takımımızıda alkışlarla içeri gönderebilseydik...

16. Mehmet_Gürsoylu

Seviye:
    Ben yazıda teknik adam ve oyuncuları ayrıca onların ailelerini kastetmiştim biraz şahısa yönelik konuşma gibi olmuş heralde :)

17. emre ersoy

emre ersoy Forum Bağımlısı

Adı:
    Emre
    Seviye:
    Resmen FACİA.

18. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Resmen Facia mı !!!
    Facia ötesi bu facia ötesi....

19. H.T

H.T Forum Bağımlısı

Adı:
    Hasan
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben bir Galatasaraylı olarak olanlardan utanç duydum.Herkes acımasız şekilde eleştiri yapıyor.
    Birincisi taraflar oyuncunun gelmişine geçmişine küfür edebilir de futbolcu edemez mi?Taraftar ağzına geleni söylerken kanınız donmuyorda futbolcu söylerken mi donuyor?İkincisi Volkan kimseye durduk yere küfür etmedi.Topu her tuttuğunda adamla dalga geçer gibi alkışladılar.3 gol yedi diye tuttuğu her topla dalga geçtiler.Böyle bir tahrik sonucunda ne bekliyorsunuz ki...Türk taraftarıyla övünürüz.Maç boyunca oturmaz destek verirler diye Avrupa taraftarıyla kıyaslarız.Ama bizden başka hiçbir taraftar yenilince kendi futbolcusuna küfüt etmez onunla dalga geçmez...

Biraz gerçekçi olun.Haksız suçlamalarla kimseyi zan altında bırakmaya hakkınız yok.

20. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben de Galatasaraylıyım. Durumun buralara gelmesini tabi ki hiçbirimiz istemezdik ama geliyo bazen işte. Maalesef.

Ben o kaleciyi hiç sevmem, babam da sevmez, kardeşlerim de !!! Ama sonuçta Milli Takım forması altında çeşitli takımlarımızdan futbolcular var ve Türk Milli forması altında hepsi birler. O yüzden yapılanlar tabi ki doğru değildi.

Ama şahıs olarak ben o sakallıdan nefret ederim arkadaşlar ! O da beni sevmez ki zaten sevmiyor ! O adamın karakterini iyi bilirim ben. Herneyse o konulara girmeye hiç gerek yok ! Olan Milli Takımımıza, Ülkemize oluyo. Sahaya çakmak atıldı. bakalım ne ceza yiyecez !!! :((

Kamil BULUT bunu beğendi.