Türkiye Decathlonlara gelmeyen 5 efsane B'twin ürünü

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@egesengun Aslında ekonomik stratejisi yapılır ama biz tüketicilerin çok kurnaz olması gerekiyor. Çoğu satıcı artık nitelikli dolandırıcılık konusunda kendini geliştiriyor.
Örneğin, fırsat reyonunda lütfen bakın, olan bu

@Kerem Groims

• Beğen
Tepkiler: egesengun
Scudo

egesengun

Üye
Tepki
89
İsim
Ege Şengün
Bisiklet
Giant
@Kerem Groims Kesinlikle katılıyorum, benim de dediğim şu; biz kurnazlaştıkça çakallıklarını yemediğimiz satıcı küsüyor. Bunu yaparken ölücülüğe bağlamamak lazım sadece. Bisiklet ilanı koyuyorum 1000 liraya, 300 olur mu diye mesaj geliyor. 2200 liradan koyup kademe kademe insem belki de 1300 liraya satacağım. Ama bunu kaç kez yapabilirim? Bir süre sonra benden mal alan adam bunu yemeyecek ve otomatik düşmesini bekleyecek. Uzmanı olduğum konular değil, sadece gözlememi ve düşüncemi yazdım. Yanlışım varsa düzeltin lütfen :hhhhhh:

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@egesengun Maalesef herkes öyle yapıyor. Acı gerçek. Bugün bir ayakkabı markası 1.500 TL'ye 2.000 TL'ye ayakkabı satıyorsa ve bunu Çin'de günde taş çatlasın 5 $ vererek yaptırıyorsa...
Türkiye'deki asgari ücret nedir de bu fiyat nedir? Kusura bakmasınlar, herkesi keriz düdükleyelim diyorlar. Bir ürün üstünden en az %30 kar yapılmaz ise gece uyuyamıyorlar...

Neyse konu kaydı gitti.... Decathlon Karbon getirse ülkeye bu ülkede, Mosso, Salcano gibi ürünlerden ciddi pay alır ve Trek, Cannondale, Giant gibi markaları küçük bir kesimin alacağı bir marka haline getirir... ama işte Decathlon Türkiye yöneticilerinin vizyonu ne kadar onu sorgulamak gerek. En azından 100 Tane karbon getirin arkadaşım deneme amaçlı... piyasayı denemiyorlar bile... Halbuki halk spora ve spor malzemesine aç! Eylül -Ekim 2016 gibi sektörün "bilen" arkadaşlar, ne kadar bildiklerini bu yılki ürünlerde acıyla görmekteyiz, ile bir arada gelecek ürün kurgularını yaptılar... Karbon gelmez ise bu acı katlanacak...

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Karbon bisiklet getirmişti decathlon hem de çok ucuza. Tutmamış olsa gerek.

• Beğen
Tepkiler: ilker

Genç89

Daimi Üye
Tepki
276
Bisiklet
Merida
@soner canlı Bunların ne zaman geleceğinden emin olamadığım için gidip fitness almıştım 5-6 ay kadar önce :(

eylmz

Üye
Tepki
2
İsim
erhan yılmaz
Bak bak bak doyamadım [emoji23][emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
@Boran06 MTB de çok rahatım dengede ayaklar pedalda kalabiliyorum. ma mafi sahip olduğum yol ve urban da düşüyorum :D Ama MTB sahibi değilim :p

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Decathlon UK'nin internet sitesine baktıktan sonra Decathlon Türkiye'ye boykot uygulayasım geldi valla :D Adamlarda ne denli kaliteli ürünler satıyorlar, bizde anca bisiklet el pompası satsınlar. Zaten son 6-7 aydır stokları yenilediklerini bile düşünmüyorum. Raflar bomboş, kıyafetlerin bedenleri yok, aksesuarların hepsi gitmiş, hatta sisteme kayıtlı olmayan ürünler bile var raflarda...

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
bugün budapeşte decathlona gittim
arkadaş herşey türkiye decathlonda 5-10 tl daha pahalı.
bayan ve erkek serisinin hepsinin 900 serileri var
en ilginçi çeki demirine takılan EuroThule serilerinin 1300 tl gibi komik rakamlara satılıyor olması, tr de ise 5000 civarında.
aklınıza gelebilecek bütün üst seviye ürünler var

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Fakir olduğumuzu alamayacağımızı düşündükleri için getirmemiş olabilirler. Zaten Btwin in 700 ve 900 ürünleri hiç yokki Türkiyede ucuz kalitesiz malları getiriyorlar maksat kısa sürede kullanılamaz hâle gelip yenisini alalım diye

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mustafa genç Hocam bence getirilmemesinin sebebi satmayacak olması, üst seri ürünler zaten dünya markalarıyla aynı fiyat etiketine sahip.

decathlon genel olarak orta kaliteli ekipmanlar üretiyor, 700 ve 900 serisi ürünler almak yerine aynı fiyata bilindik marka ürün almak daha mantıklı bence.

@Wasabie Hocam bazı ürünlerde de tam tersi ama, mesela btwin triban 500 birkaç ay önce 450 euro idi mağazada ve memlekette aynı bisiklet 1500 TL"ye satılıyordu :)

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
Biz yahudimiyiz ki? Pahalı alacak kadar fakir olalım? Ucuz alacak kadar zenginiz biz :D

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
Nerden denk geldim yine şu bisiklete ya, geometrisi beni benden alıyor. Hele şu mavi pembe mat siyah 3'lüsü varya.