Türkiye - Çek Cumhuriyeti

A grubunda Portekiz'in ardından kim yarı finale çıkar?

• Çek Cumhuriyeti

• Türkiye

• Toplam katılım
    16
  • Anket kapanışı .

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Evet efendim yorumları alalım. Bu maç çok acayip olacak, tıpkı çeyrek finalden önceki 4. eleme turu gibi. Kazanan gruptan çıkacak. Beraberlikte uzatma oynanmadan penaltılara gidilecek.

Servet sakat, Belözoğlu sakat, Tümer sakat. Aşık da kafasını kırmıştı geçen maç, ama Güngör'le beraber defansın göbeğinde oynayacaklar.

------------------------------Volkan-------------------------------

Hamit (Sabri)------Emre G---------Servet--------------Balta

Kazim (Hamit)-----Aurelio-----------Topal--------------Arda

--------------------------Nihat (Tuncay)-------------------------

----------------------------Semih----------------------------------

Gönlümdeki 11 böyle şekillenmektedir. Çek Cumhuriyeti'nin formasyonu da bizim takıma benzemekle birlikte, iyi duran top kullanıp, sağlam defanslarıyla dikkat çekiyorlar. Umarım bireysel hata yapmadan çeyrek finale çıkarız.

Türkiye'ye başarılar. Fatih Terim'e iyi denemeler :)

(edit: anket "yarı final" değil "çeyrek final" olacaktı. :eek: )

Scudo

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Bence 90 dk berabere sonrada penaltılarda alırız. :) Takımımıza başarılar.. ;)

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Bana maç başladıktan kısa bi süre sonra gol yersek fena halde dağalırız gibi geliyo çünkü Çekler cidden iyi oynuyolar bizde takım ruhu tam oturup da Terim de biraz sakin olursa kulubede bizde çıkabiliriz gibi

diciotto

Üye
Tepki
26
Tuncay sanırım cezalı oynayamıyacak cezası olmsaydı yine ona katlanmak zordunda kalacaktık keza imparator efendi ders almaz verirdi.Çok zorlu bir maç olacak takımıma güvenemiyorum açıkcası ama, ellerinden geleni sahaya koyarlarsa kazanabiliriz

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Sanırım Tuncay cezalı değil, işte Terim'in açıkladığı kadro;

--------volkan------------

hamit-servet-emre g-hakan

tuncay-topal-aurelio-arda

-------nihat-semih------

diciotto

Üye
Tepki
26
@Barış Kılınç

Cezalı değil ve ilk 11 de ise çok daha vahim adam hala inadından vazgeçemedi demektir zaten beklemiyordum böyle bir erdemi ondan, kupayı alıp gelsek bile umarım yeni bir teknik direktör ile yolumuza devam ederiz

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
ah bide servet,uğur birde kazım sanırım ÖSS ye girecekmiş gerçekten ilk defa olacakmış böyle birşey en zor iş de servetin.adam ayağını oynatamıyor,yazık.ama bence maçı alırız ve çeyrek finale çıkarız diye umuyorum.

mzgrknc

Daimi Üye
Tepki
83
terim kredisini iiyice bitiriyor... boyle at gozlukleriyle sirf inat ugruna bisiler yapmaya devam ederse isvicre macindaki gibi balli bi galibiyet olmayabilir.

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Vallaha helal olsun 0-2 den 3-2 yaptık...

Hepimize geçmiş olsun..:)

• Beğen
Tepkiler: Bertann

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
Valla harbiden helal olsun yahu. Umut ama umut ve hırs herseye değistiriyor... basarılar..

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
harbiden helal olsun bu çocuklara bence finale bile gidebiliriz garip gelmesin,nede olsa yenik durumdayken yenen tek takım biziz.hemde 2 kez.özellikle 2-0 dan sonra birde adamların topu direkten dönünce umudum tükeniyordu ki...gerisini biliyorsunuz zaten mükemmel bir maçtı.belki dünyanın en iyi takımları bile bu kadar iyi oynayamaz.ama ALLAh tan son dk.larda gol yemedik çünkü penaltılarda sanırım kesin kaybederdik.neyse başarıların devamını bekliyoruz.helal olsun

sevims

Aktif Üye
Tepki
159
düşünüyorum da son dakikalarda bi gol yeseydik de tuncayla penaltılara gitseydik... ve yine onunla kazansaydık :D

şaka bi yana böyle bir maç olmadı gerçekten... türkiye her oynadığı takımı acı çektirerek eleyecek herhalde....