Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye bisiklet kültürü olarak çok geride

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Harun Salcı tarafından paylaşıldı.

1. Kerem Demirel

Kerem Demirel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Anlaşılan DH de yediğin ban yüzünden canın sıkıldı buraya gelip sürekli ülkeyi aşağılayıcı kompleks dolu başlıklar açmaya verdin kendini

Samet Şenel bunu beğendi.
  2. Tuğba Anbanazli

Tuğba Anbanazli Kıdemli Üye

Seviye:
    Sayın M Kerem Demirel, size ne Allah aşkına milletin açtığı başlıktan. beğenmesseniz yazmazsınız altına görüşlerinizi...Gördüğüm kadarıyla moderatör falan değil , aktif üyesiniz.Neden forum üyelerine ayar vermeye çalışıyorsunuz?Zaten bir konu uygunsuzsa buna site yöneticileri karar verir, forum abilerine ihtiyacımız yok.

3. Kerem Demirel

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben konu silinsin,kurallara aykırı şeklinde birşey demedim.Sadece aynı kişinin ülkemizi "yok bu kadar kötüyüz" "yok ilk 10 da yokuz" şeklinde birkaç keredir devam eden aşağılamasını eleştirdim.Forumun abilerine ihtiyacımız olmadığı gibi ablalarına da ihtiyacımız olmadığı aşikar.

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  4. Tuğba Anbanazli

Seviye:
    Hiç bir başlığa ve yoruma karşı böyle önyargılı ve tepkili olmadığım için, zerre kadar alınmıyorum bu forum ablalığı yorumuna.Ayrıca arkadaşımız matematiksel verilerle bisiklet kültürü olarak oldukça geride kaldığımızı dile getiren datalar sunmuş.Kendisine teşekkür ederim bilgilendirdiği için, birşeyi nesnel verilere dayanarak savunmak en sağlıklısı. Burada zerre kadar ülkeyi aşağılayan bir yaklaşım olmadığı gibi, oldukça bilgilendirici olmuş.

Alper Yıldırım ve Harun Salcı bunu beğendi.
  5. Kerem Demirel

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisiklet kültürünün çok yükseklerde olmadığı zaten belli onun için google "data" larına gerek yok.Aksini de iddia eden yok ayriyetten... En azından ben kendi adıma mahalledeki genç çocukları özendiriyorum.Yoksa gidip böyle zaten herkesin bildigi "şukadar kötüyüz" "bu kadar kötüyüz" gibi kara kara başlıklardan üst üste 5 tanede açsak 50 tane de açsak anca birbirimizi "bilgilendiririz" başka da birşey değişmez ekran başında klavye kullanarak.

6. Harun Salcı

Harun Salcı Bisikletkolik

Seviye:
    Sen de kendini konularıma takmaya verdin herhalde?

7. Mustafa Mus

Mustafa Mus Kıdemli Üye

Seviye:
  8. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    İkinizinde Harunu tanımadığı kesin :) Harun kardeşimizi biz böyle kabul ettik. arada bir böyle konu patlatır ortalığı kızıştırır :) Eğer profiline bakıp açtığı konu başlıklarını incelerseniz beni daha iyi anlayacaksınız.Boş yere birbirinizi üzmeyin.Ayrıca burası forum insanların fikrini söylemesi için abi yada abla olması gerekmiyor.Yazılan fikride kabul etmeniz şart değil.Şimdi siz banada forum abisi muhabbeti yaparsınız şimdiden söyleyim bunlar benim şahsi fikirlerimdir kabul etmemekte özgürsünüz.Burasıda ortak bir alan olduğu için okuyup yorum yazabilmek benim özgürlüğüm :) herkese iyi forumlar.

Harun Salcı bunu beğendi.
  9. cruiser76

cruiser76 Aktif Üye

Seviye:
    eee hükümetin başı sürekli en az üç çocuk yapın derse halk ne yapsın, kendini sexe vermiş...

Mustafa CEBECİ bunu beğendi.
  10. Mustafa Mus

Mustafa Mus Kıdemli Üye

Seviye:
    Neyi kısıtlarsan neyi ayıplarsan o gözden ırak yapılmaya zorlanır. Bedensel ihtiyaçları bastırılanlar da sapkınlığa zorlanır. Kimse yanlış anlamasın kimseyi itham etmiyorum ama buda bir gerçek.

11. Tuğba Anbanazli

Seviye:
    Mustafa arkadaşım, sana yürekten katılmakla beraber bu sözlerinin ülkeyi bölmek parçalamak, aşağılamak amaçlı hatta komplexli söylemler olarak anlaşılabileceği için yazmadan önce birkez daha düşün derim.

12. Mustafa Mus

Mustafa Mus Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu ülkede bu ithamları almak için herhangi bir çaba sarf etmeye gerek yok ki. Güç ve mevki sahibi biriyle farklı görüşe düşmen yeterli. Ama bu yazdıklarımla ne gibi bir bağ veya bağlantı sonucu senin belirttiğin yargılara ulaşılabilir?? Bana yürekten katılmana rağmen nasıl bir bakış açısıyla bu şekilde anlaşılabileceğimi düşündün, cidden merak ettim :)
    Ülke bütünlüğü cinselliğin ayıplanması ile oluyorsa tamam ülkeyi parçalamaya yeltendim. İnsanlar üzerinde bu konularda baskı var dediğimde birilerini aşağılamış oluyorsam onu da yaptım. Bunları söyleyerek "kelin merhemi olsa kendi başına sürer" hesabı bir sonuç çıkarılacaksa da tamam ben kompleksliyim :)
    Dediklerimi sinirli yada gergin bir ruh haliyle yazmıyorum yanlış anlama. Gerçekten tebessüm ederek okudum ve cevaplıyorum.

13. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Neler oluyor burda böyle yahu. Ne güzel dile getiriliyor bazı konular. Tartışma platformu gibi mübarek.

14. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    1 sene önce bir bisikletçi arkadaşımız bir kaza sonucu vefat etti,bunun üzerine forumda imza kampanyası başlatıldı,bu imzalar cumhurbaşkanlığına iletilmek üzere hazırlanan mektuplara eklenecekti.Maalesef 1 senede sadece 380 kişi olabildik,bu kadar ilgiye gözlerim yaşardı.Daha kendi aramızda birbirimize sahip çıkamazken bisiklet kültürü zor gelişir.Kendimize bakalım bizde bisiklet kültürü var mı acaba?Bu soru ülkenin bisiklet kültüründen daha önce gelir.Bisiklet parçaları alarak forumlara yazı yazarak bisiklet kültürü olmaz arkadaşlar.Kendimizi kandırmayalım lütfen.

15. Ahmet A.

Ahmet A. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    maşesef bisiklet kültürümüz yok ama bu gibi sitelerle ilerde olacağını ümit ediyorum.