Türkiye Bisiklet Federasyonu'na gönderdiğim mesaj

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
arkadaşlar ülkemizde küresel ısınma olması nedeniyle ve bisikletin yaygınlaştırılması amacıyla federasyona ylladığım mesaj aşağıya koyuyorum sevgi&saygılarımla

Sevgili bisiklet federasyonu yöneticileri malum ülke genelinde küresel ısınma söz konusu ben bir bisiklet sever olarak bu duruma çok üzülüyorum ne yazıkki ülkemizde bisiklet sadece karne hediyesi olarak görülüyor(genel olarak)bisikletin sadece bir karne hediyesi değil aynı zamanda ulaşım aracı olduğunu ülke geneline yaymak ve küresel ısınma sorununa bir nebzede olsa katkımız olması amacı ile il,ilçe ve diğer yerleşim merkezlerinde bisiklete teşvik amaçlı geziler,müsabakalar,faaliyetler yapılmasını istiyoruz her yerleşim merkezine yapacağınız bisikleti benimseme konulu faaliyetler beklemekteyiz yapacağınız çeşitli bisiklet faaliyetleri sonucu ülkemizde ki küresel ısınma sorununa da bir nebze katkımız olmuş olur gereğinin yapılmasını arz edrim sevgilerimle Faik Bilgin

Scudo

sonsus

Üye
Tepki
29
böyle etkinlikler yalnızca belli kesimlerde olmamalı herkesime büyük küçük herkese ulaştırılmalı ve bu etkinliklerin yapılması için uğraşılmalı faik arkadaşım gibi teşşekkür ediroyum faik sana bunun gibilerin devamını bekliyoruzzz

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
devamı gelecektir soner kardeş merak etme sen hatta merzifon belediyesinede buna benzer bir yazı gönderdim cevap ne zaman gelir bilmiyorum böyle organizasyonlar sayesinde hem küresel ısınma sorununa bir çare hemde insanların biribiriyle tanışma-kaynaşması sağlanmış olur diye düşünüyorum

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Federasyondan hiçbir cevap gelmeyecektir ne yazık ki !:(

Çabanızı yerel yönetimler üzerinden devam ettirin.

Ellerinize sağlık,
teşekkürler.

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
federasyondan neden cevap gelmeyecek cevap yazmıyorlarmı eğer yazmıyosalar ne deyim bilmiyom walla yazık

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Ben bisikletle dünya turumuzun birinci bölümü olan "iran- pakistan - hindistan" ve ikinci bölümü olan "avrupada 8 ülke" turumuz için mail attım defalarca , kimse dönmedi.

Türkiye nin bisikletle en çok km si olan çiftiyiz ve cevap alamıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Defalarca bu tür içerikli mesajlar atıldı fakat bir netice alınamadı . Alınsaydı Tv lerde en baştta reklamları olurdu veya belediyelerce veya spor kluplerince gerekli tanıtımı ve destegi halka arz edilirdi :( maalesef ki Dünyamıza saygı duymuyoruz. ben de cok üzülüyorum:(:(:(:(:
Yanan bir dünya da ne pedal çevrilir ne de arabaya benzin katılabilir :p düşüncesizlik hat safhada :(:(

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
yazdıklarınız okudukça sasırıyorum sizlere yardımcı olamıyorsa ve bu tür etkinlikleri desteklemiyorlarssa hangi gerekçe ile orada duruyorlar sadece oturup lafta birsey yapmak için mi dönem icraat dönemii.....

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
evet bende nihilist_deniz arkadaşıma katılıyorum madem bişeyler yapmıycaklar neden o koltukta oturuyolar mesela japonyada nerdeyse herkez işine bisikletle gidiyor uzun mesafelerde araçları kullanıyorlar peki sorarım size bu türkiyede niye böyle değil federasyon gerekli çalışmaları yapsa elbette böyle olur

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
karayolları görevini yapsa , trafik kazalarında 10 000 kişi ölmez,
mühendisler görevini yapsa , depremde binalar kağıt gibi yıkılmaz,
polis görevini yapsa maçtan sonra havaya bu kadar ateş edilip birileri öldürülmez......

vs
vs
vs

bunun sonu yok ki arkadaşlar.
demek ki yapmıyorlar.
benim asıl şaşkınlığım sizin buna şaşırmanız.

neden beyin göçü diye bir şey var, millet ABD kanada konsoloslukları önünde kuyruk olmuş bilmiyor musunuz ?