Turkish MTB National Championships

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@silas

Keske daha once okusaydim mesajini orada bulurdum. Biraz hemsericilik yapardik :)

Scudo

silas

Üye
Tepki
82
Berkay Bilal'den daha hızlı girdi. Başta güzel gitti hatta vaay anasını derken çok feci düştü. Neyseki sadece tek yerden kırık var. Platin derdine düşmeyecek. (Züğürt tesellisi:) ) Tekrardan geçmiş olsun herkese.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Tepki
26
mtb yarışına katılan arkadaşlarımızı canı gönülden kutlarım..kaza geçiren arkadaşlarımıza da buyuk gecmış olsun.kaza yapılan yerler cidden tehlikeli ve zeminin çok kötü oldugu yerlerdi ama allah'a şükür daha kötü sonuçlar olmadı..
elımden geldıgı kadar fotografları paylaşmaya çalışacağım..

Tepki
126
@volkankültepe

Cumhur ile Bayram arasındaki fark en fazla ortalama 20-30 sn arası idi lütfen bilmeden konuşmayalım.Ben bütün turları zamanını aldım

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Turgut Kılıçaslan

neden celallendin turgutum bir şey dememiş ki kimse sen hemen savunmaya geçtin
tebrükler cumhur tebrikler bayram ve özellikle de hamza

• Beğen
Tepkiler: Nevzat KÖSEOĞLU

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@heng

ismail abi Mustafa abi neredeyse bir hakem gibi çalıştı ki o sadece harcırah listelerini tutan bir görevli, diğer işlerler alakası yok. onu dışarıda tutarak diğerleri hakkında bütün olumsuzluklar vardı.

@Turgut Kılıçaslan

volkan turgut yazmış, önceki tur arka arkaya geçmişlerdi. sonrada finish'e cumhur önde gelmiş tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: heng

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
@d.berkay

Geçmiş olsun Berkay.

Düştüğünü buradan okudum.Gerçekten çok üzüldüm.Kent Ormanda aradığım isimlerden biri de sendin.

En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle..

Diğer düşen arkadaşlara da acil şifalar.

Selamlar.

• Beğen

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
15 gün antremansız kaldım,teknik aksamlardan dolayı.ama kondisyonumu kaybetmemek için 5-6 gün boyunca hergün 3 saat yüzdüm.kondisyonumda düşüş yoktu.otobüsümüz gebze-hereke-izmit-yalova ve daha sayamadığım yerlerden geçti.gebzeden itibaren bursa terminale tam 2 saat olan yolculuğumuz 4.30 saatte tamamladık.20 km terminalden sürdük,akşam 3 kez şehire gidip alışveriş yaptık,gece 1 de lokanta aradık açık,sonunda bulduk ama 6 km yürümüştük.sabahta yarış günü enerji kalmamıştı.1 tur rahatça attım,2 tura girdim,30 metre ya gittim ya gidemedim,ormana girişte arıza farkettim.jant yada maşamda sorun vardı.yarışı mecbur bıraktım,belki inişte bilyeler dağılırdı.topçularda bisikletimi kontol ettim,jant göbeğindeki bilyeler dağılmış sanırım,riske atmak istemedim.can güvenliğim yarıştan daha önemli bence.her yarışta arıza, bıktım bisikletimden :D :) dereceye giren,yada giremeyen herkese tebrikler.düşen arkadaşlarada çok geçmiş olsun.bir bursa hatırası oldu bunlar bana.

• Beğen
Tepkiler: heng ve MadBoy61

MadBoy61

Üye
Tepki
5

Düşen arkadaşlara acil şifalar.. geçmş olsun..!
Fotoğraflar konusunda belki biraz erken yazıyoruz ama.. mtbtr den ben daha iyi resimler bekliyordum.. fakat hiçde öyle olmadı.. hafif bi inişde inenleri değil..elin almış masterları çekmiş.. yıldızlar startında 1 mtre gitmeden olan kazayı çekmemiş.. kürsü fotoğraflarını yazmama gerek yok heralde.. sanki vesikalık çektirmek için bir fotoğrafçıya gitmiştik.. sadece başımız var.1 mtre kdr yakınımıza gelmiş..ama inş diğer fotoğrafcılarda çıkar.. organizasyon zaten rezillik ötesiydi..

• Beğen

fatih gul

Forum Demirbaşı
Tepki
118
Ben de düştüm bi kaç takla attım:Skull-175 (hatta videosunu çektiler:boese157: )daha sonra devam etmeye çalıştım ilk turu tamamlayabildim 10 dk. falan ambulans bekledik bisikleti güvenlik görevlilerine bırakan arkadaşa,fizyonum mustafa abiye aşkın abiye,yeri bulmamda yardımcı olan Salih ve Adaşıma Teşekürlerr! Sizi unutmyacağm ;):in: :in: Şuan bi kaç yerimde hasar var özellikle bileğim ağrıyor. Bi daha kolay kolay fed. yarışlarına girmeyi düşünmüyorum.:boese157: :boese157:

Tepki
43
@MadBoy61

Erdinç'im MTBTR'den henüz yeni başlamış ve tecrübesi olmayan bir arkadaş vardı, acemiliğine gelmiş olsa gerek onun da hakkını yemeyelim

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
türkiye ulusal şampiyonası, hiç bir yarışa gitmeyip bu yarış bile hazırlanan insanlar vardır diğer ülkelerde ama bizde fos fos fos.

marmaris'de bozburunda mükemmel'e yakın huzurlu bir tatil yaptığım için çok mutluyum yarışıp ter döken arkadaşlarıda tebrik ederim . . .

volkankültepe

Aktif Üye
Tepki
119
@Turgut Kılıçaslan

yani burda insanlarda bir sürtüşme geleneği oluşmuş ! bilmeden ahkam kesmiyorum dostum ! sadece soruyorum !

• Beğen
Tepkiler: tuncdemir

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@beyazıt akan

ilk üç harici çoğu sonuç karışık çıkar ve puanlarda yanlış kişilere gitmiş olur.

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@temu90

bu kadarmi kötüyüz gercekten yada beceriksiz :D
federasyon burada yazdiklarimizi okuyordur umarim sevgiler

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@Erhan_Yılmaz

okusunlar çokda umrumda ben orada adamlarla tartışıp hakkımı arıyorum. bağırıp çağırıyorum.

adamlara kayıt için yazılı liste veriyoruz. doğum tarihimize göre kategorilere kayıt yapıyorlar. 90 doğumluyum elit erkek kaydı yapmışlar 3 kişi hatalıydı. start öncesi bilgisayardan zar zor düzelttirdim. start için toplandığımızda elit erkeklerde anons edildim ve 20 dakka kadar düzelttirmek için uğraştım. adamların davranışlarını yazmama gerek yok heralde.

yarıştan 1-2 saat sonra gidip sonuç soranlara ilk üç belli gerisini ne yapacan demesi çok güzel. elitlerde 25 kişi u23'te 20(ya da 15 olacaktı9 kişi uci puanı alıyor. belki bilal abi 6. 7. olacaktı nereden malum 1. olacağı.

• Beğen
Tepkiler: Erhan_Yılmaz