Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Turkcell müşteri hizmetler sorunuzu çözmedi mi?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında VolkanÖzcan tarafından paylaşıldı.

1. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili arkadaşlar,

Yaklaşık bir ay önce, Turkcell hattımdan "internet paketi olmadan internete girmişsiniz" diyerek 630 kontor aldı.

Turkcell müşteri hizmetlerine, tam olarak 3 kez itirazda ikisinde 2 gün, birinde 10 gün sonra dönüp, beni haksız bulup reddettiler.

Böyle bıraksam, yaklaşık 130 tl tutarındaki kontorüm boşa gidecekti.

Ancak tüketici hakları derneğine ve turkcell iletişim adresine mail atmamla (aynı anda attığımdan hangisinin etkisi bilmiyorum), bir günde, turkcell kendi kendine şikayet raporu oluşturup, (evet, aynen boyle. beni arayıp "18inde şikayette bulunmuşsunuz" dediler. ) beni haklı bulup, aynı gün, kontorümü geri yüklediler.

söylemek istediğim, peşini bırakmayın ;)

2. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bunu bizim gibi internet kullananlar rahat çözüyor fakat, bu tür olayları yaşlı ve telefondan anlamayan insanlardan da yapıyorlar mı diye düşünüyorum...

3. N.Erdem TUGRAHAN

N.Erdem TUGRAHAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet banada oldu.Mobiloyuncu diye biyere üye olmadığım halde ki telefonum oyun desteklemiyor benim telefondan girilip oyun indirilmişmiş.Telefonum internetede bağlanmıyor ki? :D nasıl indiricem onu merak ediyorum.Hakkımı da helal etmiyorum. Bu arada telefonum çakma n99i

nükleer kedi bunu beğendi.
  4. tevfik saka

tevfik saka Kıdemli Üye

Seviye:
    :D her zamn müşteri haklıdır böyle şeylerde itiraz hakkı herzamn vardır babamda kredi kartı aldı 32 tl kart parası aldılar babamda sinirlenip iptal ettirmekistedi aradı müşteri hizmetlerini ordaki görevli parayı karta geri yükledi babamda böyle şeylerde çok başarılıdır :D:D:D

nükleer kedi ve N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.