Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Turkcell - Güvenlik Uyarisi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Mustafa KILIÇ tarafından paylaşıldı.

 1. Mustafa KILIÇ

  Mustafa KILIÇ Kıdemli Üye

  Kayıt:
  6 Eylül 2004
  Mesajlar:
  242
  Beğeniler:
  364
  Şehir:
  Samsun
  Adı:
  Mustafa Sedat KILIÇ
  Seviye:
  Sayın Abonemiz,

  Son günlerde şirketimiz ya da ona bağlı bir kuruluş tarafından gönderilmeyen sahte e-postalarda, verilen link aracılığı ile abonelerimizden telefon numaraları, SüperŞifreleri ve kişisel bilgileri istenmekte ya da Turkcell faturalarının sahte e-postada verilen hesap numarasına ödenebileceği bilgisi verilmektedir.

  Bilgilerinizin güvenliği, doğabilecek maddi zararlardan etkilenmemeniz için kesinlikle bu gibi e-postalara yanıt vermeyiniz, verilen hesap numaralarını dikkate almayınız ve SüperŞifre, telefon numarası, adres, kimlik numarası gibi özel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmayınız. Turkcell, e-posta yoluyla hiçbir şekilde şifre veya abonelik işlemleri yaptırmamakta, müşterilerinin kişisel bilgilerini istememektedir.

  Turkcell ile iletişiminizde şüphe uyandıran bir durumla karşılaştığınızda lütfen hemen Turkcell için 4440532, Hazır Kart için 4440535 numaralı Müşteri Hizmetleri'ni arayınız.

  Unutmayın! SüperŞifre'nizi unuttuysanız ya da bilginiz dışında kullanıldığından şüpheleniyorsanız cep telefonunuzdan SIFRE yazıp 2222'ye göndererek yeni SüperŞifre'nizi ücretsiz alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
   
  fangornents, Murat CER ve Tuğrul bunu beğendi.