Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkçe forum, ingilizce uyarı yazısı!...

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında ufuk güneş tarafından paylaşıldı.

1. ufuk güneş

ufuk güneş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eğer mesaj kutunuz doluysa veya dolu bir mesaj kutusuna mesaj gönderiyorsanız, yolunda gitmeyen bişeyler olduğunu ancak ingilizceyi az çok bilebilirseniz anlayabilirsiniz; zira yukardaki kalın olmayan ve dikkat çekmeyen ve türkçe olmayan uyarı yazısı yüzünden belki de bir süre sözlüklerde gezineceksiniz...
    Türkçe forum sitesinde neden ingilizce uyarı yazılarının bulunduğunu bilen varsa beri gelsin!....

2. Ozzgurr

Ozzgurr Bisikletkolik

Seviye:
    Moderator arkadaslarin gozunden kactigini dusundugum bir noktayida ben belirteyim;

Birisine puan vermek icin tikladiginiz yerde acilan sayfada (Itibar Duzeyi penceresinde) Kufreden Banlanir diyor, Kufreden Yasaklanir olsa sanirim daha iyi olur.

3. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Geldim.

Forum yazılımı biliyorsunuz yabancı.Dolayısıyla İngilizce olarak sunuluyor.
    Vbulletin yazılımını Türkiyede ilk Türkçeye çevirenlerden biriyim ve yaklaşık 8 yıldır binlerce kelimeyi gözden kaçırdıklarımı da yakalayarak çevirmeye çalışıyorum.Hala bitmedi anlayacağınız.

Dolayısıyla serzenişte bulunacağınıza "-şurada şu noksan var, ilgilenirseniz sevinirim " gibi bir ricayla yaklaşırsanız daha iyi hizmet alırsınız.

Karşılaştığınız İngilizce kelimeleri ya da sözcük öbeklerini burada bildirin,gereğini yapalım arkadaşlar..