Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tura Çıkanlar ve Çıkmak İsteyenler Buraya

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Bedreddin Vardar tarafından paylaşıldı.

1. Bedreddin Vardar

Bedreddin Vardar Kıdemli Üye

Seviye:
    herkese selam arkadaşlar bu başlık altında uzun zamanlı tura çıkan arkadaşların tecrübe ve hikayelerini paylaşmalarını rica ediyorum.

bisiklete binmeye başlayalı yaklaşık bir yıl oldu ve önümüzdeki yaz uzun yol yapmak istiyorum birkaç günlük bir tura çıkmak istiyorum işten vakit bulamıyorum gerçi ama yıllık izinde bir kezde olsa çııkmak istiyorum.

tavsiye ve önerileriniz nelerdir,yanıma almam gereken teçhizat araç gereç nedir,sağlıklı bir yolculuk için bir günde kat edilmesi gereken ortalama yol kaç km dir?

konaklama işini nasıl hallediyorsunuz otel felanmı ayarlıyorsunuz çadır kuranlar varmı? gerçi benim çadırım yok:)

bu konuda bilgi,deneyim ve tecrübesi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

2. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    bildigim kadarıyla soyluyorum : tek uzun yolculuga çıkma bence bi süre sonra yoruldugun zman ne işim var benim burda işim gücüm yokmu gibi laflar kafandan geçirebilirsin... otelde çok masraflı olur bence bisikletin ve kendin için 2 kişilik çadır al eger çadırda kalıcak yer bulamıyorsan bir benzinlige git ve benzinligin arkasına çadırını kur :) tabi benzinlikteki adamlardan izin alman gerekiyor

3. Bedreddin Vardar

Bedreddin Vardar Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkür ederim benzinlik işi hiç aklıma gelmemişti oldukça mantıklı:in:

4. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bedreddin Vardar bunu beğendi.