Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tur ve tur organizasyonuyla ilgili acil yardım

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Hamza ŞİMŞEK tarafından paylaşıldı.

1. Hamza ŞİMŞEK

Hamza ŞİMŞEK Yeni Üye

Seviye:
    Tur ve tur organizasyonuyla ilgili acil yardım

Önelikle kendimden bahsedeyim Hamza ŞİMŞEK 24 Yaşındayım İnegölde Yaşıyorum Gazi üniversitesinde Son sınıf öğrencisiyim...

Kurduğumuz dernek vahıstasıyla güzel organizasyonlar yapmak istiyoruz...

Yardımcı olmanızı istediğim nokta. Yerrel turizmi bisiklet turizmi ile canlandırmak ve bisiklet kültürünü yaymak istiyoruz bunu yaparken plan, tur, duyuru, organizasyon aşamasında vb bir çok konuda yardımcı olacak arkadaşlara fikrimize fikir katııcak yoldaşlara ihtiyacımız var küçükte olsa yardımı dokunabilecek arkadaşlar ilgililer bana ulaşırsa hedeflerimizle ilgili konuşup tanışma imkanımız olur...
    izmir, aydın, muğla,sakarya,karabük,kastamonu,edirne gibi tur yapılabilecek çok sayıdaki şehirlerde yaşıyan arkadaşlar bana ulaşırlarsa sevinirim

Hamza ŞİMŞEK
    05052367296
    hamzasimsek16(at)hotmail.com msn adresim

2. Cengiz Yargıç

Cengiz Yargıç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba,
    Sanırım sana bu konularda yardımcı olabilirim. Senin bahsettiğin konulara yakın çalışmalar yapıyoruz. Turlar organize ediyor ve bunu Pedallıyorum adlı tv programıyla yayınlıyoruz.
    Bizim çalışmalarımızı bisiklet forum üstündeki http://www.bisikletforum.com/forumdisplay.php?f=350 linkten incele. Sonra detaylı görüşürüz.
    Cengiz Yargıç
    0216 348 47 63
    Belgeselokulu@gmail.com