Tur için yol arkadaşı aranıyor!

Two_Wheels

Graveller
Tepki
92
İsim
Muhammed İkbal Ayvalık
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Değerli forum üyeleri 23 Ağustos- 4 Eylül tarihlerinde yola çıkmak istiyorum. Öabt sınavı ve tercihler dolayısıyla tarihleri kesinlikle esnetemiyorum. Zamanı uyan bir tur arkadaşı arıyorum. 2-3 kişi de olabilir. Net bir tur planım olmamakla birlikte eşlik edecek arkadaşla rotayı belirlemek istiyorum. Her yola giderim:) Çıkış yerim Balıkesir olacak. Aklımdaki 3 rotayı belirteyim harici de oluşturulabilir:

1- Bulgaristan-Yunanistan tarafına olabilir. (Yeşil pasaportum var. Gelecek arkadaşın da pasaport vize sorunu olmamalı)
2- Karadeniz'in bir kısmı (Lakin zaman yeterli olmayacak gibi. Bir de gitmişken tamamına girmek daha mantıklı sanki)
3- Ege kıyısından Antalya'ya ulaşmak.

Otobüse binmek zor olduğundan gidiş ve dönüş bisikletle olacak. Sebebini buyrun:

(link)

Bisikleti zor soktuğumuz otobüslere bir de römork vermeye çalışırsam beni döverler herhalde.:D Ama şöyle şöyle yaparsan taşıyabilirsin diyenleriniz varsa tavsiyelerinizi beklerim. :)

Yola çıkacağım arkadaşın tur boyunca sigara ve alkol tüketmesini istemiyorum. Kokusuna tahammülüm yok özellikle böyle güzel bir aktivitede. Zaman kısıtlılığından dolayı günlük +100 yapabilecek olmalı.( Malum 1500 km'yi geçebilir 13 gün için). Son olarak belirlenen ana hedefe varmadan çok olağandışı bir durum olmadığı sürece kesinlikle dönmem dönülmesini de istemem. Aradaki rotalar tur esnasında istek doğrultusunda esnetilebilir tabi.:)

Konaklama çadır olacak. Henüz bir işim olmadığından min maliyetle turu bitirmeye çalışırım. O yüzden turda çok lüks takılmam. (Restorana gitme, otelde kalma, olur ya paraşüt falan mümkün değil):D

Tura çıkıp çıkamayacağım 20'sinde sınavdan sonra kesinleşir. Turumun temeli yol arkadaşı olduğu ve zamanım kritik olduğu için şimdiden duyurmak istedim.

Scudo