Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tur icin sizce ne yapmalıyım?

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında Onur Ali İmren tarafından paylaşıldı.

1. Onur Ali İmren

Onur Ali İmren Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba
    Kron xc1000 model dag bisikletim var. Parçalarını yükseltiyorum yarışa hazırlamak adına. Tur icin ise kararsızım. Çünkü üzerindeki parçalar bana maliyeti yüksek olan parcalar ve tura bunlar ile çıkmak nedenli mantıklı bilmiyorum. Sizce ayrı bir tur bisikletimi almak daha uygun olur yoksa bu bisiklet ile mı tra çıkmak?

2. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    merhaba ilk öncelikle,
    şunu belirtmek istiyoorum üzerindeki parçalardan kastınız tam olarak nelerdir örnek veriyorum, aynakol,vites attırıcılar filan sa bunlar kolay kolay yıpranıcak parçalar değil ayriyetten ayanakolunuz xtr xt vites grubunuz xtr xt sram xx xo dengiyse tabi ki de bunlarla tura çıkmayın çıkılır ama çalınma riskinden ötürü çıkmayın yoksa çabuk bozulabileceğinden dolayı değil bir tane tur bisikleti alınırsınız tur da çalınşa dahi canınız fazla yanmaz uygun maliyetli bir tur bisikletinde
    zaten dediğim parçalar varsa eğer onların çalınması yerine onlara vereceğiniz paraya eş değer bir tur bisikleti alın

3. Onur Ali İmren

Onur Ali İmren Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba
    Sram x7 x9 setim var, aksilik çıkmaz ise Fox masa alacağım . Anlayacağınız yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum bisikletime. O neden ile kararsız kaldım boyle bor bisiklet ile mı çıkmalı yoksa gönlümde yatan alivio kompenentin olduğu tur bisikletimi.. Bakmayın gönlümde yatan dediğime kafam karışık

4. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    tur bisikleti alın daha doğru bir seçim olucaktır benden size naçizane bir tavsiye

5. rıfat özkara

rıfat özkara Üye

Seviye:
    ya okadar uğraşacağına tur bisikleti al daha iyi:)