Tur icin sizce ne yapmalıyım?

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Merhaba
Kron xc1000 model dag bisikletim var. Parçalarını yükseltiyorum yarışa hazırlamak adına. Tur icin ise kararsızım. Çünkü üzerindeki parçalar bana maliyeti yüksek olan parcalar ve tura bunlar ile çıkmak nedenli mantıklı bilmiyorum. Sizce ayrı bir tur bisikletimi almak daha uygun olur yoksa bu bisiklet ile mı tra çıkmak?

Scudo

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
merhaba ilk öncelikle,
şunu belirtmek istiyoorum üzerindeki parçalardan kastınız tam olarak nelerdir örnek veriyorum, aynakol,vites attırıcılar filan sa bunlar kolay kolay yıpranıcak parçalar değil ayriyetten ayanakolunuz xtr xt vites grubunuz xtr xt sram xx xo dengiyse tabi ki de bunlarla tura çıkmayın çıkılır ama çalınma riskinden ötürü çıkmayın yoksa çabuk bozulabileceğinden dolayı değil bir tane tur bisikleti alınırsınız tur da çalınşa dahi canınız fazla yanmaz uygun maliyetli bir tur bisikletinde
zaten dediğim parçalar varsa eğer onların çalınması yerine onlara vereceğiniz paraya eş değer bir tur bisikleti alın

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Merhaba
Sram x7 x9 setim var, aksilik çıkmaz ise Fox masa alacağım . Anlayacağınız yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum bisikletime. O neden ile kararsız kaldım boyle bor bisiklet ile mı çıkmalı yoksa gönlümde yatan alivio kompenentin olduğu tur bisikletimi.. Bakmayın gönlümde yatan dediğime kafam karışık

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
tur bisikleti alın daha doğru bir seçim olucaktır benden size naçizane bir tavsiye