Tur için malzemeler aranıyor

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
arkadaslar selamlar;

ani bir kararla önümüzdeki haftadan sonra yapmayı planladığım tur için aşağıdaki malzemeler aranıyor. malzemelerin temiz, uygun fiyatlı ve kullanılabilir olması yeterlidir. a sınıfı veya marka ürünler olmasının önemi yoktur. ankara içi elden teslim tercihimdir. bütçem kıstılıdır arkadaslar ona göre malzeme önerirseniz sevinirim. elinde bulunanlar özel mesaj yoluyla irtibata geçebilirler.

bagaj (26 mtb uyumlu)
arka heybe (büyük hacimli ve mümkünse ayrılabilir)
gidon çantası (çok önemli değil)
kafa lambası
eski tip geçmeli pedal (kalpiyeli ve bantlı)
kamp ocağı kafası (kartuş önemli değil)(nurgaz kafası)
dazer köpek kovucu
gidon için dikiz aynası
zincir anahtarı
gidon için ön far (fiyatı abartı olmamakla beraber uzun ömürlü bir lamba tercihimdir)
gidon için telefon tutucu (galaksi için)
ekstradan bir adet matara tutucu
ihtiyaç olması durumunda kullanmak için ucuz yollu bir adet tek kişilik çadır
fosforlu yıpranmamış yelek

arkadaslar 10 gün içerisinde yola çıkmayı planlıyorum. fiyat konusunda hassasım ve ankara içi elden teslim tercihim. heybe ve bagaj öncelikli olmak üzere tekliflerinizi bekliyorum..

Scudo
Tepki
15
arka heybe olarak ferrino marka önerebilirim ben kullanıyorum çok memnunum 70 litre karaköy de atlas kampta var
sitesinden bakabilirsinizhttp://www.atlaskamp.com

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Gidon çantası var elimde taiwan marka

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
tanay bey teşekkürler araştırcam.

islam bey özel mesajınız var

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar. Forumda da yazmıştım. 1 temmuz da yola çıkıyorum, izmit-artvin sahil turu. Şu an herşey tamam fakat son dakika bir sorun oluştu. Takım halinde bisiklet tur çantalarımı yurtdışından aldım fakat California'da arkadaşımda ve 21 haziranda gelen bir arkadaşı ile yollayacaktı fakat olmadı. Kalan 8 günde bir şekilde göndereceğim, gelenler var diyor ama riske atmak istemiyorum. Neticede çantaları satın aldım, bir şekilde gelecek inşallah ama eğer yetişmezse yeniden çanta almak doğru olmayacak.

Bu durumda heybe kiralayan bir yer var mı yada heybelerini kiralamayı düşünenler varsa gerekli prosedürü uygulayarak ücreti ne ise ödeyerek bu olayı çözmeyi düşünüyorum. Beni bu noktada yönlendireceğiniz yerler varsa çok sevinirim. Umarım çantalar yetişir bir şekilde.

Hoşçakalın...

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
heybe ve eski tip pedallar temin edildi. bagaj öncelikli olmak üzere diğer malzemeler aranmaya devam ediyor..

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
(link)

Dazer köpek kovucu indirimde. Bir bakın isterseniz

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
teşekkürler ahmet bey o da biraz aşıyo beni.

dazer hariç bütün malzemeler temin edildi. elinde dazer olan satmayı düşünen veya ankara içi kiralamyı düşünen olursa alabilirim.