Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tur için Jant Önerisi?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında iCg tarafından paylaşıldı.

1. iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    Ön göbeğimi shimano 32H, DH T-675, Center Lock ile değiştireceğim.

Mevcut Jantım 28" Alex SUB 32H disc siyah renk (yüksekliği: 3 cm, genişliği:1.7 cm). Mevcut jant setini bozmadan yeni bir jant almaya ve yeni göbeği bu janta takmaya karar verdim (mevcut jantın aynısından bulamadım). Uzun turlar için önerebileceğiniz siyah renk 28", 32h disc uyumlu dayanıklı bir jant ne olurdu . İyi forumlar.

2. iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    Mavic A 119 ile Mavic A 319 arasındaki fiyat farkı neden kaynaklanıyor olabilir? Siz olsaydınız hangisni tercih ederdiniz ya da 28" Disk ya da V fren Tur Jantı Önerisi verebilir misiniz?

3. Çağlar Çağlayan

Çağlar Çağlayan Cascade

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Tur için V fren kullanmanızı öneririm, zaten ağır olan bisikletten bir kaç yüz gram daha ağırlık çalmış olursunuz. Bunun dışında a119 a319 a göre 2 mm daha düşük bir profile sahip. Ve erdoğanların yazdığına göre A 319 un fren yüzeyinde kullanılan bir teknoloji sayesinde fren yüzeyindeki titremeler en aza indiriliyormuş. A 319 40-50 gr daha ağır. Ben olsam A 119 u seçerdim, hem fiyatı uygun hem biraz daha hafif.

iCg bunu beğendi.
  4. iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim yanıtınız için. Bu teknoloji her iki jantta da var gözüküyor; özellikler bölümünde. Sadece ölçülerdeki farklılıktan dolayı bu fiyat farkı bana çok anlamlı gelmedi. Başka bir şey var ama çözemedim.

Teknoloji:
    UB Kontrolü : USINEBrut Kontrolü teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde frenleme yüzeylerinde daha iyi fren sürtünmesi sağlayarak fren titremelerini ortadan kaldırır.

5. Çağlar Çağlayan

Çağlar Çağlayan Cascade

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Orayı görmemişim sanırım, bir arkadaşım 319 un tel başlarında yüzükler olduğunu söyledi, bu biraz daha dayanıklı demek oluyor, fark bu yüzden olabilir