Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tur Bisikleti vsf t-300 nasıldır?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında melih3576 tarafından paylaşıldı.

1. melih3576

melih3576 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,
    Seneye Karadeniz turu yapmayı planlıyorum.Öncelikle bisiklet almam gerekli ve uzun süredir araştırma yapıyorum.Arkadaşıma Merida 20 V aldık bu amaç doğrultusunda.(V-fren)Kendim ise http://www.bisikletgezgini.com/vsf/ ( t-300) düşünüyorum.Tabi bazı tereddütlerim var,
    1) Bilmediğim bir marka ancak Bisiklet Gezgini (Türkiyede tek profesyonel tur bisikletleri satan yer )satıyor ve nasıl bir bisiklet olduğunu bilmiyorum.Ancak diğer markalar en iyi oldukları için iyidir diye düşünüyorum bu bisikletin.
    2) En büyük tereddütüm bisikletin akıcı olup olmadığı? Çelik kadrolu bir bisiklet ve ağırlığı 15.7 kg,bilgilerinizi paylaşmanız dileklerimle....

2. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Profesyonel turcular genelde çelik kadro tercih ediyorlar.ama hi-ten alaşım denen değil elbet krom-molibden oda markaya göre ve bütçenize göre değişiklik gösterir.

3. melih3576

melih3576 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu bisiklet hakkında bilginiz var mı peki?Çoğu parça Deore ve Bisiklet Gezgini mağazasındaki diğer bisikletlere göre çok daha uygun fiyatlı?( vsf t-300)

4. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Fren olarak shimanodan kat be kat iyi olduğunu okumuşdum bir yerde.ayrıca alman mühendisliği ürünü bir bisiklet kalitesi ve sağlamlığı ortada bence.