Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tur bisikleti ve mtb den sonra yol alacağım

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Çağrı Cantürk tarafından paylaşıldı.

1. Çağrı Cantürk

Çağrı Cantürk Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba öncelikle tur bisikletiyle yola çıktım sedona 341 aldım çok güzel bir bisikletti fakat bana istediğim adrenalini veremedi, arkasına çok güzel bir mtb topladım ve mtb ile çok güzel vakitler geçirdim. Hem bisikleti toplarken çok şey öğrendim hemde çıktığım arazilerde çok iyi zamanlar geçirdim. şimdi sedona bana yetecek hızı veremiyor neredeyse düz yolda mtb ile aynı performansta(mtb 10-11 kg aralığında) onun için daha hızlı bir bisiklet arayışına girdim ve yol bisikleti almaya karar verdim. Şimdi yol bisikleti ve donanımları hakkında birşeyler öğrenmem gerekecek bütçem dolaylarında ikinci el Kron Rocket ve Scott S30 buldum bunlar 1300 tl civarlarında ilk başta Tiagra set olmaları yönünden görsel olarak da hoşuma gitmesi sebebiyle iki bisiklete de sıcak baktım fakat sonra bir şey dikkatimi çekti, bu bisiketlerden çok fazla ikinci el var. Benim göremediğim bu bisikletlerin eksiği ne? (aklıma jant setlerinin yetersiz olması geldi ama jant setleri hakkında bilgim yetersiz)

2. turan kelleci

turan kelleci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Özel mesaj attım çagrı bey

3. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
  4. Çağrı Cantürk

Çağrı Cantürk Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Dağ bisikletinde tam bir Sram tutkunu olmama rağmen yol bisikletinde Sram donanım hakkında yeterli bilgim yok galiba sevebileceğim bir donanım olur kendileri