Tur Bisikleti Seçimi: VSF xt 400 - Fuji Touring - Surly LHT

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Bugun itibariyle dun gidip baktigimiz vsf tx400 modelini arkadasima bisiklet gezgininden aldik sanirim hafta ortasi teslim alicak yaninda brooks selede koydurdu bakalim bende kisa sure icerisinde t300 modelini almaya niyetlendim

Scudo

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Merhaba, ben de düşünüyorum aynı bisikleti. Maliyeti konusunda bilgi verebilir misiniz? Hangi boy kadrolar var acaba?

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@ilker siz hangi modeli dusunuyosunuz tx400mu t300mu

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Tx 400 düşünüyorum yaza doğru. Açıkçası ellerinde her daim oluyor mu onu da bilmiyorum.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Biz dun gittik test surusu yaptik bugun arkadasim aldi 2015 model bir adet vardi 2016lar var galiba onlar 150 200 euro daha pahali biz onun icin eski modeli tercih ettik,1450eurodan aldik 2016lari 1600euro,sunu soylemeliyim tx400 tek kelimeyle mukemmel bir bisiklet donanimi ust seviye,kadro boyu olarak beden olayi olmadigindan 26jant olani bize tam oluyo boyum 1.76 bacak boyum 80cm mesela ben t500 istiyodum fakat 28jant kadro boyu bana uymuyo buyuk geliyo diger markalar gibi medium large vs gibi beden olculeri yok orda olculerinize bakip size uygun secenekleri sunuyolar gercekten cok ilgililer .sunu belirteyim almanya fiyatlariyla ayni rakama satiyolar ve kuru 3den baz aliyolar

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: wenom

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@ilker biseydegil nedemek

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@bagetci bu benim için yeni bilgi oldu. Özetle düşünüp kafa yormamak lazım tx 400 mü tx 800 mü diye. Ben ikisinin arasında kalmıştım. Daha dayanıklı olacağını düşündüğüm için tx 400'ü düşünüp dinamosu daha iyi olduğu için acaba tx 800'mü alsam diyordum. Mesajınızdan yola çıkarak sıkıntım sona erdi diyebilirim. Şimdi geriye Cube Delhi'yi satmak kaldı o_O

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@cenkpasha isterseniz tx400 donanimini dinamosunu veya daha yuksek lumen vs gibi islemler yapiyorlar istedigin gibi oynuyorlar yeterki sen mutlu al mantigindalar ve profosyenel yaklasiyolar .bu arada duzeltme yapayim sanirim 46 52 vs gibi olculer varmis.bide broks sele koydunmu tadindan yenmez.mesela gidon hosuna gitmedi istedigin tarz koyup ayarlari sana gore yapiyolar,bu adamlardan bisiklet alinir tx400 benimde kafamda ama fiyat olarak asiyo sanirim t300u alirimScreenshot_2016-02-01-23-47-19.png Screenshot_2016-02-01-23-47-19.png tx400 harika bir renk brooks sele:):):)

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@bagetci teşekkürler bilgi için. Benim için önemli olan sağlamlık. Tur bisikletinde de bu işin ustaları ( Gürkan Genç ve Cemal Atasoy ) kesinlikle 26 jant tavsiye ediyor. Daha elimdeki Cube Delhi ile 100 km yapmadım ama aklım ve kalbim bu makinede..

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Bu yeşil rengi görmemiştim daha önce

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@bagetci erdoğanlar bisiklet'ten aldım. erdoğanlar'ın sitesinde yazılı olan tüm özellikler dışında ek olarak iki suluk kafesi ( cube marka ) ve orijinal cube barend ve elcikler var. Sitedeki yeşil renk ve 50 kadro. Bir bakın, aklınıza yatarsa ve sorularınız varsa yanıtlarım.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@cenkpasha delhimi? Yoksa delhi promu?fiyat ne dusunuyosunuz ozelden yazarmisiniz

Tepki
55
Bisiklet
Orbea
@bagetci vsf t300 kullanimi keyifli saglam bir bisiklet, istek dahilinde ileriye donuk yukseltmelere uygun, kaliteli bir kadroya sahip. Piyasadaki bircok tur bisikleti sifatina sahip bisikletlerden daha saglam bir yapidadir. Bende tx 400 kullaniyrm,kalin lastiklerine,agirligina (bu donanimlar icin gayet kabul edilir)yada 26" lik lastiklerine ragmen sehir icinde de son derece akici, hizli bisikletler ki zaten amacta hiz degil :) Eklemeden gecemycegim bir konuda donanimlari hazir bir tur bisikleti istiyorsaniz ve tur konusunda da pek tecrubeniz yoksa bu isi bilnlerden alisveris yapmak faydali olabilir. Bisiklet Gezgini bu anlamda ugranabilecek en dogru yer sanirim

Tepki
55
Bisiklet
Orbea
@cenkpasha delhi donanim olarak arastirdigim bir modeldi elinizdeki biskletten cok daha dusuk donanimli bsikletlerle ciddi turlar yapan arkadaslar var sayet istediginiz fiyata alici bulamazsaniz nacizane fikrim jant setine yatirim yapmaniz yonunde olacaktir. Guzel kaliteli bir alu kadroya sahip guzel donanimli bir bisiklet 2lik telli saglam bir jant seti belki celik bir bagaj yola devam... :)

• Beğen
Tepkiler: KuzeydenGaliba