Tunceli

Scudo

gatila

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Munzur boyu pedal basmayı o kadar isterdim ki :)
Umarım bir gün buna fırsatım olur

burhan ceylan

Daimi Üye
Tepki
191
@fecredall

arkadaşlar munzur harika bir yermiş hep gitmek istedim ..inşallah ileride bir zaman ..

• Beğen
Tepkiler: fecredall

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
TUNCELİ Lİ BİSİKLETÇİ VAR AMA ŞUAN TUNCELİDE YAŞAMIYOR.
yAZ AYLARINDA DERSİMDE OLUYORUM.BU YAZ ORADA OLURSAM BÜTÜN İLÇELERE BİSİKLETLE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.HERKESE SLMLAR.

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
arkdaşlar hazır böyle bir sayfa açılmışken irtibvatımızı koparmayalım.
Yazın güzel organizasyonlar planlayalım.Böylece bisikletimide yazın dersime getirme bahanem olur.Düşünsenize munzur kıyısında pedallamanın keyfini. Gerçi tatilim az ama olsun.Bir gün dahi olsa benim için kardır.
Bir de arkadaşlar ben izmirde yaşıyorum varsa izmirde tuncelili bisikletçiler onlarla tanışmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: fecredall

rojava

Daimi Üye
Tepki
103
Merhaba arkadaşlar.
Yazın fırsat bulabilirsem bisikletimi Dersim'e götürmeyi düşünüyorum. Gezecek çok yer var.
Hatta herkesin uygun olabileceği bir tarihe tur bile ayarlanabilir. İletişim halinde olalım.
Selamlar.

ali erol

Aktif Üye
Tepki
92
Merhaba arkadaşlar,bende Nazimiye'de zorunlu hizmetimi yapmaya geldim 3 gün öncede bisikletimi getirdim,beni de haberdar ederseniz bende etkinliklere katılmaya çalışırım(icapçı olmadığım günler :)
Görüşemk üzere.

alierol22@hotmail.com

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
Slm Dostlar...
Ben İzmir de yaşıyorum.Her yaz olduğu gibi bu yaz da ( Temmuz sonu Ağustos başı gibi ) Tuncelideyim.Eşimle beraber bisikletlerimizi getirip Tunceli'nin bütün ilçelerine turlar düzenlemek istiyoruz.( Tabiki ilk başta Ovacık-Gözler olmak üzere ) Tüm bisikletçi arkadaşları turlarımızda görmek isteriz.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@Şahin BULUT

:) vayy Elazıg. iyimiş be. Bi ara Elazıglı- Tuncelili kardeşlerimle bi tur düzenleyelim. Ama haftasonuna denk gelsin. olmaz mı ? Birşeyler organize edemez miyiz ?

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Ben öğrenciyim.Son senem en fazla hazıran sonuna kadar Elazığda olurum.Kesin birşey söyleyemem.

Şöyle Diyarbakırdan başlayıp toplanan toplana Tuncelide biten bir tur yapılabilir aslında.

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
@rojava

Forumda olmaya bilir.Ama devlet hastanesindeydi sanırım Diş Doktoru Barış abi var bisikletle ilgilenen onun da bir çevresi var bisikletle, motorla ilgilenen.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Evet D.bakır'dan başlayıp tunceli'de biten bir tur yapılabilir dogru diyorsun Şahin. Ya da Tunceli'den başalyıp d.ßakır.

Bu arada bende merida matts tfs 200-d var. Mtb. Sizdekiler nedir ?