Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tuna nehri kıyısı bisiklet turu hayali ve bilgi paylaşımı:)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında galipulusoy tarafından paylaşıldı.

1. galipulusoy

galipulusoy Aktif Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar.
    mart ayının ilk haftası yıllık iznime (bir hafta) böyle bir gezi düşünüyorum. trafiği az yayası bol güzergah kullanmak istiyorum. konaklama yoluma çıkacak otel pansiyon köy evi diye düşünüyorum.gidiş bisikletle dönüş ise vakit kalmaz ise otobüsle yapacağım.gün de 60 100 km arası yapsam 4-5 gün sürecek bir seyahat olur diye düşünüyorum.
    bu gezi aynı zaman da bir radyonun tanıtımı ve dikkat çekme amacıyla yapmak istediğim bişey,belki broşür falan da dağıtırım.
    yanıma 30-40 lt bir çanta alacağım genelde yiyecek ve teknik malzeme olacak(iç lastik yama pompa alyan)
    bir iki çamaşır.
    bu benim ilk uzun yolum olacak ve tek çıkacağım.
    saygı ve sevgilerimle.

bisiklet geotech race olacak
    yazdıklarım yeterli heralde.
    son olarak tuna nehri kıyısına ulaşım var mı? edirne tarafından gitmek tekirdağ tarafından gitmek?
    bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

gokhan erdogan ve emre güven bunu beğendi.
  2. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    biz de bir kaç kişi düşünüyoruz aynı rotayı fakat bizim niyetimiz baştan sona Tuna 2 oturumda 30 gun civarı toplamda planlıyoruz. Tüm nehir kıyısı nerdeyse bisiklet yolu camping ve otel dolu bunun için kitaplar var özel yardımcı olabileceğim bir şey olursa özel mesaj at. Birde tarihi biraz daha ertele kuzeyde o ayda soğuk ve kararsız havalar bekler seni

emre güven bunu beğendi.
  3. galipulusoy

galipulusoy Aktif Üye

Seviye:
    cevap için teşekkürler. tarihi erteleyemem çünkü bu geziyi daha çok radyoya destek amaçlı yapacağım. radyonun ambleminin adının görünürlüğünü arttırmak amaçlı. radyo bu tarihler de dinleyicilerinden destek istiyor.

cevap için teşekkürler tekrar kitapçılardan araştırmalar yaparım. sanırım çok zorluk çekmicem muhtemelen 3 gün de gider 3 gün de dönerim.belki tüm trakyayı dolaşabilirim:))))))))
    şimdiden ev de (45 dk) makara cumartesi pazar tuzla yaparak hazırlanıyorum.
    saygılar.

emre güven bunu beğendi.
  4. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hangi radyo?

5. Nurettin Boran

Nurettin Boran Aktif Üye

Seviye:
    Kayhan bey
    Tuna nehri bisiklet gezisi benim ilgimi çektiğinden 15 günlük bir turu düşünebilirim
    Sizin yapmayı düşündüğünüz tur hakkında bi,lgi verireseniz memnun olurum
    nboran1@hotmail.com

6. galipulusoy

galipulusoy Aktif Üye

Seviye:
    reklam gibi olmayacaksa açık radyo 94.9. bel ki radyoyu biliyorsunuzdur???
    ama tek sorun müdürmden yıllık izin alabilecek miyim bilmiyorum. çalışan biri olunca tarihi netleştirmek zor oluyor. edirne de yakınımın düğünü var ben de nikah şahidiyim diycem artık izin vermezse ya da sebebini sorarsa. işe yeni girdim ve senemi doldurmadım izin konusu bu nedenle gerçekleşmeyebilir ve benim yaratıcı yalanlara ihtiyacım olabilir:))))))