Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tüm eski üyelere merhaba.

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Mamigüllü.Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Mamigüllü.Yılmaz

Mamigüllü.Yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Foruma yeni kayıt oldum. Herkese merhabalar diyorum. AÇıkçası foruma kayıtta kullanılan bisiklet markasını seçmek zorunlu olduğu için seçtim, yoksa bisikletim yok henüz, hatta bu foruma bisikletler hakkında bilgi almak için kayıt oldum. Eşimle bisiklet fanıyız çok seviyoruz ailecek binmeyi. Bu sebeple sizlerden bisiklet özellikleri , karşılaştırmaları, alırkan dikkat edilmesi gereken detalar nelerdir bu bilgileri almak istiyorum. Bir de anneler için çocuklu anneli bsiklet varmış yurt dışında satılıyormuş sanırım ayrıntı bulamadım o konuda kulağınıza çalınan bişey varsa onuda sormak isterim.

Herkese merhabalar, hayırlı olsun yeni üyeliğim ve daimi olsun inş. bisiklet sevgim.:cool:

bülent samsunlu bunu beğendi.
  2. sema tiryaki

sema tiryaki Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    öncelikle hoşgeldiniz :) bende bisikletimi alalı 2 hafta anca oldu burayada bisiklet seçimi için kaydolmuştum ama çok güzel bilgiler ediniyosunuz.
    eşimle kısa kısa turlara başladık bisiklet gruplarına üye olduk bizde :)
    decathlonlarda bisikletin arkasına takılan çocuk koltuğu var ondanmı bahsediyosunuz tam anlamadım ama bir bakın derim.
    ben 500 tl bütçeyle başladım araştırmalara ama araştırdıkça 1000 tl ye kadar çıktı o bütçe ve araştıra araştıra merida crossway de karar kıldım aldım.
    2 3 tura çıktım herşey gayet güzel bisiklet güzel ama şansıma hamilelik çıktı galiba nolcak bende bilmiyorum :)) tekrar hoşgeldinizz :)

3. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    hoşgeldiniz özgürlükler dünyasına.............

4. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Evet hoşgeldiniz aramıza saygılar sevgiler.