Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tüm ege kıyıları

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında duslerinressami tarafından paylaşıldı.

1. duslerinressami

duslerinressami Yeni Üye

Seviye:
    herkese selam.erkin ben..denizli doğumluyum fakat antalya dayaşıorum..hayalim uzun parkurlarda bulunmak..mesela antalyadaki arkadaslarla kemer olympos üzerinde yola çıkılsa finike fethiye marmaris bodrum kuşadası... izmire kadar bi parkur?ve bu antalyadan deil örneğin dnzlideki muğladaki arkadaslarla fethiyede ya da marmaristete varsa onlarda bulundukları yerden harekete cıksalar??ben böle düşündüm?fikri olan lütfen belirtsin..belki saçma bile gelmiş olabilir belirtin işte:D

sniper ve rochas bunu beğendi.
  2. izumi

izumi Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba Erkin,çizdiğin resim pek renkli olmuş gerçek gibi görünüyor,hani biraz yaklaşsan içine girilebilir cinsten ...

Daha önce forumda bisiklet Festivali önerileri v.s getirmiştik ,çeşitli şehirlerden gelip bir noktada buluşmak;duydugumuz kadarıyla somut adımlar atan arkadaşlar da yok değil aslında ,.Katılımcılara uyan incecik bir zaman dilimi ,istek ve organize olabilme becerisiyle üstesinden gelinebilir.

Pınar

3. rochas

rochas Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel bir fikir, ancak buluşma noktası İzmir olursa benim için biraz kısa bir yolculuk olur :D

4. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba

Fikirlerde çok önemlidir,
    Ama birazda icraat yapmak lazım, bir ayı geçkin bir zamandır Muğlada bisikletlerimizle buluşacağız diye topicler açtık. Ama son gün yola çıkarken geliriz diyenler nedense ortalarda gözükmediler. Süper bir buluşma gerçekleştirdik. Antalya dan, Ankara dan, İstanbul dan, Denizli den ve Muğla dan bisiklet sever arkadaşlarımız ile tanışıp muhteşem geziler yaptık. İspatıda Burda

Mesela çok kısa bir zaman dilimi içinde Bursada bir bisiklet etkinliği yapılacak. Onun arkasından da Bir Nevşehir, Ürgüp buluşması kısmetse gerçekleşecek. Hodri meydan diyorum. Sizleride bekliyoruz bu buluşmalara.
    Bu gibi buluşmaları desteklersek, bu işler geleneksel hale gelir diye düşünüyorum.

Ben kendi ve eşimin adına, Ürgüp buluşmasını kaçırmayız diyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

5. duslerinressami

duslerinressami Yeni Üye

Seviye:
    o zaman icraatımızı gösterelim bence egekıyıları gercekten keyfili geçecektir..umarım gercekleşir böle bir gezi..burdan 10 kişi cıksak git gide çoğalmakta ayrıca keyifli olacaktır..

sniper bunu beğendi.
  6. nikanam

nikanam Kıdemli Üye

Seviye:
    erkin merhaba,

planın ağız sulandıran cinsten. yalnız bir sorun var.
    bu tur çok uzun zaman ister. bunu gerçekleştirebilmek için,
    uzun bir tatile ihtiyaç var. ya öğrenci olmak lazım, ya öğretmen
    ya da emekli.

ayrıca zamanlama da önemli. yaz tatili lüksü olan
    bir öğrenci olsa bile, bu güzergahı yaz aylarında yapmaya kalkmak
    çok kolay değil. malum gün içinde pedal basılabilecek süre çok kısıtlı.

bu yol yapılır. ancak belki eylül-ekim aylarında. ben bunu kafaya koysam,
    yalnız başlar, yolumun üzerindeki bisikletçilere uğraya uğraya giderdim.
    hem belki başladıktan sonra, somutlaştıktan sonra katılan da olur.

kolay gelsin diyorum. bol şans.

7. tatlı cadı

tatlı cadı Yeni Üye

Seviye:
    gerçekten çok güzel fikir ama zaman lazım zaman

8. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar " Gökova Pedallarımın Altında " isimli muhteşem bir organizasyon çalışması içerisindeyiz. Büyük ihtimalle Ekim ayında çok büyük katılımlı, harika bir tur olacak. Sponsorlar tarafından temin edilmiş çadırlarda, yük taşıma zahmeti olmadan tamamen doğayla iç içe geçecek 4 gün!!! Daha fazla ayrıntı veremiyorum, ama sunu söyleyebilirim Akyaka'daki buluşmamızdan kat be kat daha eğlenceli geçeceğinden şüpheniz olmasın!!! Bekleyin, ayrıntılar çok yakında...

sniper bunu beğendi.
  9. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Fıratcım inşallah katılabilirm çok isterim
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=10313&page=9
    burayada yazarsan çok sebinirim senin ,Can ve İsmail kardeşimin ve de tabiki Ender Abinin yorumlarını, katkılarını bekliyorum:)

Not : güzel konu güzel plan:in:

10. Altan Kalay

Altan Kalay Forum Bağımlısı

Seviye:
    Fırat, hani sinemada fragmanlarda yazar ya next soon diye aynen öyle olmuş bu iş...Merakla bekliyoruz...

11. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel bir proje...Fırsatım olursa kesinlikle katılırım.(Erzurum'da olmama rağmen)

12. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok güzel bir proje.Keşke biraz daha büyük olsam iş okul falan olmasa kesinlikle katılırdım.Ama yolunuz İZMİR den geçerse size eşlik etmekten mutluluk duyarım;)

13. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Fırat'cım , Hakancım merhaba

Öncelikle şunu söyleyeyim. Akyaka 'da ki buluşmamız, bu işin bir başlangıcı olduğu için o 3 günün anlam ve özelliği ve eğlencesi unutulamaz. O günler içimizde sönmeyen bir ateş. :p
    Bu geçecek 4 günümüzü aslında Bisiklet forumun da buluşması olarak ayarlayabiliriz. Bende tabi daha fazla birşey yazamıyorum , çünkü bu programı açıklamak bana düşen bir görev değil, ama sanıyorum, Muğlalı arkadaşlarımız, bisiklet forumu da her zaman en ön planda tutuyorlar. Onlar da, bizlerin ilk buluşmasının bisiklet forumun katkıları ile gerçekleştiğini biliyorlar ve onlarda bu forumun birer üye ve parçaları.
    İnşallah uygun bir buluşma ortamı sağlayıp, çok güzel bir katılım ile bu organizasyonu yaparız.;)

Şimdiden herkes ekim ayında yapılacak olan bu organizasyon için, iznini , işini ve tüm engellerini halletsinler derim.

Bu organizasyonu kaçıran , gelemeyen, sonradan çok yanar, şimdiden söylemesi benden.:)

Sevgi ve selamlarımla.

14. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili Ender Abi, 18-21 mayıs turumuz benim için de unutulmayacak bir hatıra. İlk defa karşılaşmış olmamız, birbirini hiç tanımayan ama ayrılırken tıpkı bir aile sıcaklığı yaşayan grubumuzun uyumu muhteşemdi. Planladığımız tur, çok daha organize, büyük çaplı ve keyifli olacak, eminim çok eğleneceğiz. Ama dediğiniz gibi ilk turumuzun duygusal gücü gerçekten çok yüksekti bundan sonraki hiç bir turumuzun onun yerini alabileceğini sanmıyorum.
    Biz Muğla Bisiklet Grubu olarak, benim apartta dün bir toplantı yaptık ;) , proje adım adım ilerliyor, grubumuzdaki herkes bir görev alıyor ve heyecanla ekimi bekliyoruz. Ayrıntılar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayınca burada ve http://www.muglabisiklet.com/ adresinde yayınlanacak, benim ricam, özellikle bisikletçi dostlarımın bu projeyi iyi takip etmeleri ve kesin tarih belirlenince işlerini 4 günlük bir tura göre hazırlamaları. Çünkü bu tur kaçırılmaması gereken bir festival tadında olacak diye umuyorum...:cheer:
    Sağlık ve Esenlikler Dileklerimle...
    Not: İlknur Ablamıza ve çocuklara selamlar...

15. melan_ser

melan_ser Misafir

Öncelikle herkese selamlar. Ben ortalarda yokken bakıyorumda ne kadar güzel şeyler planlanmış:) Ben geçen turda 1 gün de çok fazla eğlenmişken o 4 günlük organizasyonda eğlence manyağı olurum herhalde:D Bence ekim ayındaki turdan sonra kimse evine gitmek istemez. Akyakanın güzelliği ve grubun sıcaklığından kimse kopmak istemez bence. Umarım bunu gerçekleştiririz ve büyük bir katılım olur. Şöyle 30-40 kişilik bir katılımla festival havasında bir gezi olur inşallah.

16. bisiklet_yetenek

bisiklet_yetenek Yeni Üye

Seviye:
    ben giresundayım kafayı yicem
    bi tane idealist bisikletci yok:)
    yani egede bulunma şansım varmı
    yada karadenize gelme ihtimali olan agırlarım egleniriz:)

17. fuat elmacı

fuat elmacı Yeni Üye

ben fuat şu an bodrumdayım ama yakında datcaya feribotla geçip,marmaris ve daa sora sırayla kıyıdan fethiye kaş kalkan finike belki olimpos diye bi yol yapasım var egeliler ben istanbulluyum bu yolları bilmem ama bisikleti bilirim,bu yola yalnız çıkıcam galiba tarihide çıkmadan en az 1 hafta önce belirtecem yollarda birbirimizi görür hemen tanırız diyorum bu forumdaki bir kaç lişiye mesaj attım bilgi belge soruşturdum kimseden gık çıkmadı bana fikir olarak güç olarak katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. fuat Elmacı 08.08.2007