Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tubeless Lastİk SeÇİmİ

Konu, 'Tekerlekler' kısmında kaan onur tarafından paylaşıldı.

1. kaan onur

kaan onur Yeni Üye

Seviye:
    ArkadaŞlar Ben Tubeless LastİĞe GeÇİŞ Yapmak İstİyorum Ama Marka Ve Model Hakkinda Pek Bİlgİm Yok Tavsİyelerİnİzİ Ve Bİlgİlenİzden Yararlanmak İsterİm Şİmdİden TeŞekkÜrler

2. hknbykl

hknbykl Kıdemli Üye

Seviye:
    ben bugün hutchinson phyton tubeless light set aldım.Takınca performansı hakkında sana bilgi veririm ama phytonun dizaynı ve hutchinsonun kalitesi çok iyi görünüyor.

3. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Hutchinson pythoon tubeless ready kullanmıştım ve sattığıma çok pişman oldum.Tubeless ve 550 gram civarında bir ağırlığı vardı.

4. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kendim bizzat test etmis olmasamda, UST lastikler haricinde olusturulan tubeless sistemlerin, ozellikle 80kg ve uzerinde yanak bolgesinden sorun cikarabildigini bircok yerde okumustum..
    Acikcasi bana hic de sasirtici gelmiyor cunku kendim (82kg) tubeless lastik+jant kombinasyonunda dahi sivi kullanmadan saglikli bir sekilde yol katedebilmis degilim.

5. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Ben bu tür seçimler de mutlaka kişisel tercihlerin de ön planda olduğunu düşünüyorum.Hutchinson pythoon tubeless light kullanıyorum ve sıvısı da joe's.
    Bir numaralı sıvı ve lastik.Sadece hafifletilmek için üzerinde astarı daha ince ama joe's le bu açığı kapattığımı düşünüyorum.En zor zaman da hiç problem yaşamadım.Umarım sizler de yaşamazsınız...İyi forumlar..

6. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Biraz daha hafif olsaydim, ust lastik asla kullanmazdim..Hem pahali hem agirlar. Ozelliklerine gore normal yada tubless ready kullanirdim.

7. hknbykl

hknbykl Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba
    Şu an belli bir kilometre toprak ve asfalt olmak üzere Hutchinson Phyton light lastiklerimi kullandım ilk olarak tubeless sistem çok konforlu sanki arkada süspansiyon varmış gibi rahat; ikincisi lastikler çok kaliteli tanesi yaklaşık 675 gr hem asfaltta hem arazide kuru zeminler için çok iyi.Önceki lastiklerim scott oxyd idi onlar da fena değildi ama bu phytonlar her açıdan çok iyi.

ihsan ünal ve Bora bunu beğendi.