Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TT abonesi kalana ayda 29,90 TL'ye netbook

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında delqn.izkrenov tarafından paylaşıldı.

1. delqn.izkrenov

delqn.izkrenov Aktif Üye

Bisiklet:
    Drag
    Seviye:

Türk Telekom’un yeni “NeTTbook” kampanyası ile 24 ay süresince ayda 29,90 TL ödeyerek LG X110 model bir netbook bilgisayar sahibi olabilecek. Türk Telekom telefon faturalarına yansıtılacak olan ödemeler için ise yapılması gereken tek şey 24 ay daha Türk Telekom abonesi kalma taahhüdünde bulunmak.

3G desteği de sunan netbooklar hafifliği, ekran boyutu ve diğer teknik özellikleriyle kullanıcılarına netbook sahibi olmanın tüm avantajlarını bir arada sunuyor. Intel Atom 1,6 GHz işlemci, 160 GB kapasiteli SATA HDD sabit disk ve 1 GB hafızaya sahip LG netbooklarda dâhili web cam özelliği de yer alıyor. Kompakt yapısıyla dikkat çeken LG X110 model netbooklar, kampanya dâhilinde lacivert ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunuluyor.

2. Ghaldszar

Ghaldszar Yeni Üye

Seviye:
    Bu konuda Turkcell'in kampanyası bence daha iyi.
    Bilgisayarların özellikleri hemen hemen aynı. Bir tek hard diski daha düşük olması lazım.
    O da 24 ay boyunca 69 YTL ödeyerek alınıyor.
    Fakat bilgisayarlarda Sim kart var ve 1 GB internet paketi ile beraber geliyor. Turkcell çeken her yerden bağlanabiliyorsunuz.
    Bildigim kadarıyla da 3G başladığında (en geç Temmuzda) da o paketler 4 GB olacak.

3. ufuk güneş

ufuk güneş Forum Demirbaşı

Seviye:
    TTNET ten nefret ediyorum,sen milleti 24 aya mahkum edip netbook dağıtcaana, acaba ülkemdeki ayıp derecesindeki internet fiyatını nasıl avrupa ülkeleri gibi cüzi bi rakama çekebilirim bunu düşün!!!
    Millet bi araya gelse sabit tel. ücreti ödememek için adsl aboneliklerini bir anda iptal etse acaba ttnet ne halt ederdi merak ediyorum!

Bu kampanyanın da kokusu çıktı arkadaşlar, çünkü telekomun amacı müşteri kaybetmemek ve 2 yıl boyunca tutsak tutmak çünkü artık rekabet başlıyor ş.içi tel.görüşmelerinde diğer operatörler de meydana çıkıyor,yasa yeni resmi gazeteye çıktı, şimdi telekomun amacı anlaşıldı,bence bu oyuna gelmeyin,zaten b.sayarın ramleri anakarta lehimliymiş diye öğrendim. ( tabi ne derece doğru bilemem)

safir_yusuf ve murat16 bunu beğendi.
  4. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Yalnız bu kampanya TT NET değil, Türk Telekom sabit hat kampanyasıydı... (Bitti)

Benim gibi Kredi kartı kullanmayan birisi için, senetsiz, kefilsiz, peşinsiz ödeme imkanı veren güzel bir kampanyaydı bence...

Evde masaüstü PC'yi paylaşma sorunumuzda vardı, çocuklar ödev için saatlerce interneti, dolayısıyla masaüstü PC'yi işgal ediyorlardı. Böyle basit bir çözümle evdeki sorunları biraz hafifletmiş olduk inşaallah...

Ayrıca; zaten sabit telefon kullanıyorum. 2 sene boyunca da Türk telekomdan başka bir aboneye geçmek gibi bir beklentim de yok (Çünkü adamlar zaten tekel... NOT: Telekomu satarak, bunları tekel haline getirenler utansın) Bu durumda kampanyadan memnun kaldığımı söyleyebilirim...

5. ibrahimov

ibrahimov Yeni Üye

beyler zaten fiyatlarıda düşürdü yani bence ttnet en iyi fiyatlardan biri yani netbook kampanyasıda gayet iyi zorlamıyor ya beğenmiyen istemesin...

6. peruzzo

peruzzo Yeni Üye

evet kardeşim bencede yani fiyatlarda bi anormallik yok tebrikler ttnet yani helal olsun