Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Trident Mp4

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Abdullah Hakkı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    arkadaşlar şu an kullandığım mp4 ümü bisiklet alacağım için satmak istiyorum. marka-modeli Trident MP-790SD. Cihaz şu anda yeni geldi. Şubatta almıştım ama haziran gibi kulaklık girişini bozdum. Ondan sonra geldiğinde kart okuyucusu çalışmıyodu ve kasası çizik doluydu. Bende gerekli işlemlerin yapılmaması halinde firmaya dava açacağımı söyleyip yolladım. Ve 0 ını yolladılar. Sıfırını alalı 4-5 hafta kadar oldu. dediğim gibi bisikletimi değiştirmek istediğim için satacağım. Cihazın dış kasasındaki çizikler haricinde problem yoktur. Garantiside devam etmektedir. Daha 1.5 senesi vardır. cihazın kendi hafızası 512 mb. SD kart girişi var. Dahili mikrofon, Radyo, radyodan kayıt, e-book, mtv(video izleyebilme) ve JPEG formatında resim destekler,7 mod eq ayarı vardır.Cihazın garantisi 15.02.2007 günü alınmış ve imzalanmıştır.

Mp4 le beraber 1 gb kingston SD hafıza kartı ve 25 ytl değerinde avec kulaklık göndereceğim.Resimi çekerken makinayı biraz titretmişim galiba :)

Cihazın fiyatı 130 YTL dir. İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atsınlar veya msn adresimi eklesinler. the_-_bigman@hotmail.com

İyi günler

2. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    satış iptal edilmiştir konunun kapatılmasını rica ediyorum

3. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Konu Kapatılmıştır.

Konu Durumu: