Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Triban 3 İçin Yardım!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Bekir Kalak tarafından paylaşıldı.

1. Bekir Kalak

Bekir Kalak Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Abilerim iyi akşamlar öncelikle herkese. Size danışmak istediğim bişey var. Şu bisikleti almayı düşünüyorum ama fotoğraflara güvenemiyorum almak için. Daha önce bunun sıkıntısını yaşadım. Sizden istediğim bisiklet Izmir'de ben Gaziantep'teyim. Izmir'de benim için bisiklete bakıp bi sıkıntısı olup olmadığını kontrol edecek biri var mı? Biliyorum biraz absürd bi istek ama yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Saygılar.

[​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]

2. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  3. Bekir Kalak

Bekir Kalak Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yok Tahir abi o ben değilim sadece yakın zamanda paylaşmışız :) Link paylaşmak yasak diye biliyorum o yüzden koymadım. linki bu.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-triban-3-yol-yaris-bisikleti-182368180/detay

4. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Arkadas altında bır yerde cızık var.Demıs orasının fotografını cektırın bence :) Ya da ılanın sahıbı vıdeo ceksın sıze atsın :)

5. Fatih Yılmaz

Fatih Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İlan benim yahu. Kendi resimlerimi görünce şaşırdım birden. Forumda da var zaten aynı ilan. Dostum sen bu kadar kafana takacaksan hiç alışveriş yapmayalım biz. Bu iş burda kalsın. Zaten ben de elden satmaya gönüllüyüm. İkimiz de hiç uğraşmayalım boşuna.

6. Bekir Kalak

Bekir Kalak Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Teşekkür ederim düşünceniz için :) Zaten bu fotoğraflarda belirli bi kusuru yok benim aklımın takıldığı nokta mekanik anlamda olacak bi sorun.

7. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Bısıklet tam da bugun bır aylık olmus .İlanda da 100 km de dıyor.Aynı bısıklet bende de var.Gonul rahatlıgıyla alın derım.Mekanık olarak İnşAllah sorun yasamazsınız. :)

8. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Bisiklet temiz duruyor ayrıca baska birinin bakmasını istemişsin direk satıcıya güvenmen daha mantıklı. tanıdık olmadıktan sonra yine aynı hesaba cıkar. tabiki insanın içinde cekinceler olması normaldir ama bi orta yol bulunur alısveriş için alısveriş yapılır gerekirse iade kargoyu tekrar sen karsılayıp iade edilebilir arkadas kabul ederse fakat öyle bişeye gerek olcanı sanmıyorum. bisiklet genel anlamda 2 yıl , kadro gidon ve maşa olarak ömür boyu garanti içinde zaten. Vites ayarı dediginde her bisikletcide 5 bilemedin 10 tl gibi bir masrafla ayarlanabilir seyler.

Ama atabiki satıcı arkadası tanımıyorum onun adınada kesin bişey söyleyemem bi onunla konusursan daha ii olur lakin arkadasın tepkisine bakılırsa böyle bişe yapmıs olman onunda biraz kalbini kırmıs gibime geldi.

9. Bekir Kalak

Bekir Kalak Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Teşekkür ederim yorumunuz için :) Haklısınız yaptığım doğru değil bende fark ettim. Aslında arkadaşım görüp bahsetmişti bisikletten kendisine almak için ben onun haberi olmadan foruma yazdım. Sanırım fazla abartmışım. Burdan kendisinden de özür diliyorum.