Triathlon Yapmak Amaçlı Bisiklet Arıyorum. Lütfen Öneri

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
Oksal o kadar güzel,o kadar tamamlayıcı şeyler yazıyorsun ki yazacak ekleyecek bir sey bulamıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Oxsy
Scudo

RESA

Üye
Tepki
5
arkadaşlar sizleri unutmuş değilim henüz bisiklet almadım ama scott addict modelini almak istiyorum burda 5000 euro civarında.internetten araştırdım endonezya ((link)) da 1200 dolara bunlardan var hemde limited modeli (türkiye ve avrupada 10000 euro) aradaki fiyat farkını anlamış değilim bir bilen varsa yazsın sırf bu amaçlı uzak doğuya tatil yapmak istiyorum.triatlon için boş durmuyorum havalar soğuk olduğu için sadece yüzüyorum ama ne yüzmek bakınız (link) forum bölümünde resa rumuzuyla yazıyorum.fazlamı abartıyorum acaba

Tepki
21
@RESA

hocam bu sitede yazılanların doğru olması mümkün değil (keşke olsa:D ).çünkü scott genius mc50 modeli 560$ cannondale rush carbon si team modeli 1400$ gösteriliyo. diğer bisikletler de aynen bu durumda.yani gerçek olma ihtimali %1
:(

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@RESA

Yok bu site gerçek dışı, hani %20 ucuz olsun anlarım, fakat burada verilen fiyatlar!! Bu siteden alışveriş yapıpta OK diyen varsa yazsın, yoksa hiç tavsiye etmem.:D