Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Triathlon Antreman Dereceleri

Konu, 'Triathlon' kısmında mcrapci tarafından paylaşıldı.

1. mcrapci

mcrapci Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar
    Daha önce değişik sporlarla uğraşıyordum. Ama hepsi amatör seviye diyebilirdim.

Şimdi triathlon a başladım. Daha önce yapılan yarışlarda, yarışçıların dereceleri ve katıldığı yarış tipini gösteren bir döküman var mı.
    Federasyonun sitesindekiler hangi tip yarış olduğunun bilgisi yok. Sanırım olimpik değil.

Kendi durumumu görmek için değerlere ihtiyacım var.

Bir başka konuda beslenme konusu. Genelde bu sporla uğraşan arkadaşlar beslenme tipleri nasıldır. Daha çok ne yerler ne yemezler.

2. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Bu sorulara kitap yazılır ama ben yazamam tabi forumdaki elit sporcular cevap verebilir belki..Amatör sporculuktan triathlona geçiş bayağı çalışma ister ama sen sprintle başla bu seneki yarış derecelerine bakarsan fikir edinirsin.

3. runner

runner Üye

Seviye:
    .protein ve karbonhidrat ye.parca parca yersen daha iyi olur.tek seferde karnini doyurma.spor esnesinda problem olabilir.

4. mcrapci

mcrapci Yeni Üye

Seviye:
    parça parça yeme işi katılıyorum

sık yiyecen , az yiyecen...

ok.

5. runner

runner Üye

Seviye:
    bir de yemek yeme.bence yemek fasulye vb. bence bu tarz yiyecekler insanin midesini bos yere dolduruyor.bence faydadan cok zarari var.tavuk d:....10 numara,yagsiz makarna ,yumurta,kirmizi et....tabii bunlarin faydasini gormek istiyorsan .inanmak zorundasin.bir de calişmak.