Trial Öğrenmek

Ahmet Fatih Gülcan

Aktif Üye
Tepki
38
İstanbul Anadolu Yakası içi Trial Öğretebilcek kişi yada kuruluş bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun.Trial öğrenmek benım ıcınn lafda deil gerçekten içimde olan bir şey:eek: :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan
Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
türkiyede trial konusunun ne olduğunu bilmeyenler var halen okul gibi bir durum kesinlikle mümkün değil kendin yapmalısın eğer yardımcı olacak kimse yoksa konular içinde trial eğitim videoları var onları incelemende fayda var diyebilirim

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili Ahmet,

kısa vadede trial kullanan arkadaşların ekledikleri videoları izlemek ile başlanabileceğini düşünüyorum.

forumda arama yaparak videolara ulaşabilirsin.

Bu bölümün müdavimleri her zaman ki gibi sana ellerinden gelen yardımı yapacaklardır.

"gerçekten içinde olan" bu arzunu en kısa sürede gerçekleştirmeni dilerim.

Selamlar.

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
ahmet arkadaşım avrupa yakasında bilen çok kişi var bende yeni başladım ama onları pekte yardımı dokunmuyor trial bölümüne açtığım eğitim videoları yeni başlayanlar için birebir arka teker üzerinde zıplama hareketiyle başlayabilirsin bigün yolun düşerse avrupa yakasına beraber süreriz dikkatli ol

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
ıstanbulda yokta kayserıde bır trıalscool vede antalyada bır subemız var,buralara yolun duserse goruselım..:sigaraici

Ahmet Fatih Gülcan

Aktif Üye
Tepki
38
İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim eğitim setlerini birbir indirip videoları seyrettim tek başıma öğrenmek ne kadar kolay olur yanlız onu bilemem :D