Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Trelock rs 350 kadro kilidi

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Trelock RS 350 dingil/kadro kilidi.

Kilit yaklaşık 1 ay kadar bisikletin üzerinde kaldı, 3-4 defa da tur sırasında kilitleyip kullandım.

Oldukça kullanışlı bir ürün, bisikletin sürülerek çalınmasını engelliyor. Ayrıca RS350 uyumlu zincirlerden de alırsanız ekstra kilit kullanmadan bisikleti bir yere bağlayabilirsiniz, fotoğrafta örneği var; Fiyat 60 TL

Kilidin kadroya bağlantısında plastik vida ile kullanılan bağlantılar var. Hortum kelepçeleri gibi, plastik vidayı çevirdikçe kayış gerilip kilit kadroya sabitleniyor. Ancak bu vidalar plastik olduğundan çok çabuk yalama olabiliyor, hatta bir üstteki fotoğrafta göreceğiniz gibi altta-soldaki siyaH plastik vida da hafif yalama oldu. Bu sebeple ben de 2 tane metalden o vidadan yaptırdım. Tamamen aynı ölçüde, sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca 1 tane de yedek olarak kilidi kadroya bağlayan parçadan sipariş ettim(ekstra plastik vidası da var), 7 dolar fiyatı var. Onu da geldiğinde alan arkadaşa vereceğim. Üzerinde plastik vidaları da mevcut.

Kilidin bisiklet üzerindeki görünüşü ;

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.