Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek3700

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Kerem ARGÜDEN tarafından paylaşıldı.

1. Kerem ARGÜDEN

Kerem ARGÜDEN Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben pazar günü Trek3700 aldım sizce iyi bir tercih midir? Özellikle bilgim olmadığı için esas öğrenmek istediğim kadrosu güzel ve sağlam bir kadro mudur?

2. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Trek , Scott vb firmalar bisiklet dünyasının kalite standartlarını belirleyen markalardır .. Bisikletiniz üretim amacına uygun kullanıldığı sürece maksimum konfor ve sağlamlıktadır .. Hayırlı olsun

3. Kerem ARGÜDEN

Kerem ARGÜDEN Yeni Üye

Seviye:
    üretim amacına uygun derken ben genelde şehir içi kullanacağım ve ara sıra treking

4. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Trek'in elkitabında bu duruma açıklık getirmişler. Dağ bisikletlerinde her bir seride kadro dayanımı için müsaade edilen atlama yükseklikleri belirtilmiş. Yanılmıyorsam Trek 3700 de 40 cmdi. Şehir içi ve treking için uygun bir bisiklettir. Yarış şartları ve zorlamalar için uygun değildir. Zaten Trekte başlangıç seviyesinde bir bisiklet olduğunu belirterek satıyor.Şu anda benim kullandığım bisiklette 3700 ve çok memnunum. Güle güle kullanın.

5. hakan sancaktar

hakan sancaktar Kıdemli Üye

Seviye:
    3700 en kayda değer unsuru kadrosu zaten geri kalanı vasat komponentler. başlangıç modeli, söylendiği gibi. ama iyidir, güle güle kullanın.