Trek Portland - çok güzel bir bisiklet

sevims

Aktif Üye
Tepki
159
Bugün Trek'in web sitesinde gezinirken bu modele rastladım, gerçekten beni benden aldı :)

http://img.skitch.com/20080707-dkg18fy6rhgkxt8jdixgdhi893.jpg

Renkleri, komponentleri, yarış bisikleti gidonu ve disk freniyle çamurluklarına kadar çok hoş bir bisiklet... Böyle güzel bir bisikleti sizlerle paylaşmak istedim.

(link)

(link)

Fakat satan bir yer bulamadığımdan ağırlık ve fiyat bilgisine ulaşamadım... Bu konuda bilgisi olan bir arkadaş varsa ve bilgisini sunabilirse çok sevinirim.

Bu arada bu tür çamurluklar nerede satılır, veya türü nedir bileniniz var mı acaba?

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Bence çamurluklar çok fonksiyonel durmuyorlar ama çatal çok güzel. Muflu karbon, süper. Yol bisikletinde disk fren de görüntü olarak çok hoşuma gidiyor, kullanışlılığını bilemiycem ama.

Malesef Türkiye'de yok bu model.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Yol bisikletinde disk güzel duruyor ama lastiğin yere bastığı alan çok az olduğu için fazladan sahip oldğunuz güç pek bir işe yaramamış oluyor malesef...

Ama tasarım gerçekten hoş olmuş...

• Beğen
Tepkiler: Ali Hekimoğlu

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Motoru elden geçirilmiş klasik araba gibi duruyor. Gereğinden fazla birkaç parça var. Ama çooook şık :cool:

osmaner

Aktif Üye
Tepki
163
2010 modeli renk uyumu olarak çok şık. Bildiğim kadarı ile Türkiye'ye gelmiyor. Sipariş üzerine gelir mi acaba?

http://www.trekbikes.com/images/bikes/2010/large/portland_darkmocha.jpg

lamba

Aktif Üye
Tepki
81
Benim trek 7.2 yi almadan önce portland için araştırma yapmıştık. Çok güzel ve al benisi olan bir bisiklet gerçekten. Ama ne yazık ki daha yüzünü görmek kısmet olmadı. Keşke getirseler alan biri olsa da denk gelip yolda görsek ona bile razıyız

osmaner

Aktif Üye
Tepki
163
Sipariş üzerine gelir mi diye bir mail attım bakalım. Henüz cevap yok.

Tepki
22
Almanyada fabrikası varmıdır acaba trekin akrabalara söylesem bayram ziyaretinde getirseler diye düşünüyorum

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
yanlış görmediysem gecen pazartesi ortaköy trek magazasına gitigimde buna benzer hatta birebir bu model aynlış hatırlamıyorsam görmüştüm ama disk fren değildi. ammmaa çok klasik bi o kadar da güzel nostaljik bi havası var. Telefonla aramanızı tavsiye ederim yeni modeller gelmiti ellerine. Tüm pedal dostlarına duyrulur.

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Bende şu an bu bisikletteki gibi çamurluklar arıyorum...