TREK OCLV Carbon TT

Scudo

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
:) Geyircan Olurda bir yerde karşıma çıkarsın bakalım sen şükür edebilecekmisin...

• Beğen
Tepkiler: Veli Bahtiyar

GeYiRCaN

Üye
Tepki
18
aynı şeyi bende söylüyorum olurda bi yerde karşıma cıkabilirsen... işin ilginc tarafı su lafları ben soylesem hade neyse de yane sen soylıyınce komık oluyo.neyse ben söylicegimi soledım seninle burda degıl ahirette görüşcez.

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
Aynısıda bu Modellerde Sele borusunun o kısımdaki uzunluk daha fazla dikkat edersen ben baska fark goremedim

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bu bisikleti sürmüş biri olarak 10 numara bir bisiklet diyebilirim. Kadir arkadaşımızın dengesi de mükemmel, bisikletle iyi de uyum sağlamışlar. Boyun fıtığı sebebiyle satıyormuş, Allah acil şifalar versin.

• Beğen
Tepkiler: KMCPro

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@bykomik

Bu garip görünüşlü bisiklet çok hızlı bir bisiklettir. Zamana karşı yarışanlar bunu kullanır. Aerodinamik yapısı rüzgarı yarmaya öyle müsaittir ki, yok bisikleti ile bile ulaşılamayan hızlara ulaşır. Özel yapım bir bisiklettir. Ben Türkiyede böyle bisiklete binen sadece Kadiri biliyorum.

• Beğen

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
Amin yüce yaradan hepimizi kazadan beladan korusun ne zaman ölür ne zaman yaşarız ALLAH bilir hepimiz ölüme çok yakınız bu sadece bendeki sürat makinesiyle olmuyor :)

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Müthiş bir canavar mı desem,bisikletmi desem karar veremedim.:)Kazasız belasız kullanın...

• Beğen