Trek Kullanıcıları Kulübü

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.410
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba, geçen haftalarda aldığım Trek madone 'un gidon bantı dökülmeye başladı !! İlk turumun sonunda küçük bir parçanın açıldığını görüp önemsememiştim kargoyu hazırlarken olmuş olabilir diye düşünmüştüm. 2. ve 3. turlarda bandın üzerinde farklı farklı yerlerinde özellikle daha çok temas olan üst kısmında dökülmeler var..Suni deri ceketlerde bir zaman sonra dökülmeler olduğu gibi dökülmeler.. Bu garantiye giriyor mudur?

Merhaba,

Girmesi gerekir, bu kadar kısa sürede aşındırıcı bir temizlik malzemesi kullanmadaysanız kullanıcı hatasına ya da sarf malzemeye bağlanabilecek bir konu değil. TR yetkili dağıtıcısı Aletin Bisiklet. Olumsuz bir cevap gelirse doğrudan Treke yazarsınız.

Bu arada bisikletinizin seri numarasını Trek internet sitesinden mutlaka kaydedin. İlk sahibine özel Carbon Care Wheel Loyalty Program gibi oldukça kapsamlı garanti hakları bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: BAROK
Scudo

BAROK

Üye
Tepki
36
İsim
ITRi
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikleti aldığım Alatin Bisiklette Oğuzhan bey çok yardımcı oldu sağolsun..fotoğraf yolladım ..2 gün geçmeden kargoya yeni bantları yolladı..