trek fx serisi yardım

hakan05

Üye
Tepki
4
arkadaşlar merhaba bisiklet alırsam ne alacagımı biliyorum Trek Fx 7.3 alacagım ama terddütlerim var.ilginç olan kilomun fazla olması ince teker olması nedeniyle bisikletin benim ağırlıgımı tasıyıp tasıyamıyacagını bisikletten randıman alıp alamıyacagımı merak ediyorum bu yüzdende alıp almamak konusunda kararsızım son olarak kilom 113 diğer bir başlıkta benim gibi kilolu olan arkadaşlar sedona falan önermişler ama ben amarsitörsüz ve asfaltta kayan bir tur bisikleti istiyorum sizce bu bisikleti alsam bana sorun cıkarırmı

Scudo

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
imkanı yok çıkarmaz:) 93 kilo türkiye turu yapan adam tanıyorum o bisikletle :) kafan takılmasın temiz kullanırsan kilon hiç bir sorn çıkarmaz.temiz kullanmazsan da sorun çıkarması zor aslında...kesinlikle tavsiye ederim:)

• Beğen
Tepkiler: hakan05

hakan05

Üye
Tepki
4
hocam tesekkürler monitörün karsısında diklimiş bir bisiklet sever ve sevdirenin yorum yapmasını bekliyordum.bu kilo sanırım ilk bir yıl gecerli olacak sonra kilom gitgide azalack yani sizce almalıyım bir sorun teskil etmez değl mi

FatihDokmeci

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Giant
@hakan05

Merhaba,

Az önce aynı konuda yazı yazmıştım...
Aynı kilodayız sayılır,sağlık sorunlarım da var,doğru bisikletle gidemeyeceğiniz yer yok...

(link)

• Beğen

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@hakan05

ben trek fx 7.2 aldim. kullanim klavuzunda kac kg icin tasarlandigini anlatan bir ibare verdi. galiba 130kg civari birsey. gidip bayiiye sorarsan sana daha iyi bilgi verirler.
fx iyi bir secim bence.

• Beğen

hakan05

Üye
Tepki
4
evrim hocam yazdıklarınızdan sonra trekğin ilk kullanıcı klavuzunu aradım ve klavuzda şöyle yazıyor bu da sanırım actığım konu ile ilgili inigilizceyi anlayamadıgım için bu sekilde yazıyorum
• Hybrid bikes with 700c wheels, tires wider than 28c, and flat handlebars
• City bikes- specially-equipped hybrids
• Cyclocross bikes- with drop-type handlebars, knobby 700c tires, and cantilever or disc brakes
• Weight limit: 300 lbs (136 kg)

• Beğen
Tepkiler: FatihDokmeci

Hakan BULUT

Aktif Üye
Tepki
7
şimdide trek ömür boyu garanti olayına takdım faturalı bir ürünün ikinci kullanıcısı bu garantiden faydalana mıyormu merak ettim