Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek Fx 7.5

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Paranous tarafından paylaşıldı.

1. Paranous

Paranous Yeni Üye

Adı:
    Volkan Göksoy
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Selamlar 77 doğumluyum ve ortaokul yıllarından bu yana yani çok uzun zamandır bisiklet kullanmadım.Outdoor aktivite için spor amaçlı bir bisiklet almayı düşünüyorum amacım şehir içeriside kullanmak konfor ve performansı iyi olsun fazla bakım ile uğraştırmasın az sorun çıkarsın ... vs. Trek Fx 7.5 modeli hakkında görüşlerinizi almak istedim.

2. baykuş97

baykuş97 "fekku ragabe"

Adı:
    ilhan beyoğlu
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Güzel bisiklet.. O paraya başkalarınıda bulabilirsin ama.. Önemli olan bütçe..

3. skywagon

skywagon Biniyorum, öyleyse varım !!!

Adı:
    Cem Kürkcü
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Bir önceki bisikletimdi, tavsiye ederim kesinlikle. İkinci el de bakılabilir.

4. alpyese

alpyese Forum Demirbaşı

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    kadro görüntüleri olarak kişisel beğenileri es geçersek Meridalara da bakabilirsiniz, fiyatları daha uygun f/p olarak tavsiye ederim ama bakım konusu bisiklet kalitesiyle ilgili bişi değil sizin ne kadar zaman ayıracağınıza bakar, en pahalı bisiklet bile yürüyen aksamına bakım ister :) sorundan kasıt örneğin lastik işi şanstır onun dışında 1500-2000tl arası alacağınız bilinen markaların çoğunu uzun yıllar sıkıntısız kullanabilirsiniz.

5. İbrahim A.

İbrahim A. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @Paranous kesinlikle güzel bisiklet. Ama ilk bisiklet için biraz pahallı. Yerinizde olsam kesenin ağzını 2. bisikletim için açardım. Bu bütçeyle alınabilecek çok fazla güzel bisiklet var. Hiç biri pişman etmez. Ama en doğrusunun hangisi olduğunu anlamak için biraz kişisel tecrübe gerekiyor.

Bu bütçe ile fitness bike alacaksam aşağıdakini alırdım 4bin küsüre satılıyordu aktif pedalda ama şimdi bulamadım. 2016 modeli 6bin küsüre satılıyor..

baykuş97 bunu beğendi.
  6. Paranous

Paranous Yeni Üye

Adı:
    Volkan Göksoy
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Yorumlardan anladığım kadarıyla ilk bisiklet seçimi için biraz pahalı bir model olmuş sanırım daha sakin başlayıp ileride edinilen tecrübeler doğrultusunda daha sağlıklı bir seçim yapılabilir sanırım.Bu arada bu kadar çok marka ve model olması da beni ayrıca çok şaşırttı araştırdıkça insan içinde kayboluyor yani modellere markalar baktıkça her biri ayrı güzel görüntü olarak çok da anlamadığım için klasik bir düşünme yöntemi ile iyi marka biraz üst model iş görür mantığı çerçevesinde düşünerek baktım olaya ama görüşleriniz de fikrimi değiştirmedi değil :) Bişi daha eklemeden geçemeyeceğim 1.96 boy ve kilo da var az biraz hızla veriyorum ama o yüzden de beni taşıyabilecek sağlam bişi de bakıyorum aslında biraz da pahalı modellere bakma sebebim sanki daha sağlam olur düşncesinden de kaynaklanıyor