Trek fx 7.3 / 2012 - Sonunda Aldım Canavarı

Bora Yurttutan

Aktif Üye
Tepki
84
Bu arada unutmuşum
bu pırlantayı iyi günlerde uzun yıllar keyifle pedallamanızı dilerim

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
@Bora Yurttutan

Teşekkür ederim, daha iyi pırlantalar sizin olsun :)

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba, 2009 model 7.3Fx'imi değiştirdim. 2. El ama sıfır gibi yine bir 7.3FX aldım. Ancak aldığım arkadaşın acelesinden modelini vs sorma imkanım olmadı. Jelli elcikleri, ve bordo kadrosu var. Bunun modeli 2011 mi 2012 mi nasıl anlarız. Aldığım arkadaş yurt dışından getirmiş. Bir sonraki gelmesine kağıtlarını getirecek ama o zamana kadar meraktan kurbağanın gözü patlar:) Fikir verme, ayırt etme şansı olanlar var mı?

Tepki
0
İsim
Can Alkan
Bisiklet
Trek
3 sene sonra konuyu hortlatmaya geldim :komik::komik: Hala daha kullanıyor musunuz,kullanıyorsanız memnun musunuz? Bende çok temiz bir 7.3 buldum onu almayı planlıyorum eğer tecrübeleriniz ve bilgilerinizle yardımcı olursanız sevinirim

Tepki
3
İsim
Kürşat Baskak
Bisiklet
Scott
fx 7.3 bordo renkliyi 2014 nisanda aldim bende.2 yildir uzun turlarda kisa turlarda girmedigim yol tipi kalmadi.en şaşırdığım yönü orman yollarinda bile toprak olsun tasli yol olsun gidebilmesi hatta banamisin bile dememesi.bisikletin en sevdigim beni en cok tatmin eden tarafida fethiye den antalya ya yada fethiyeden bodruma yaptigim 200-250 km lik turlarda arkada heybe bile varken bisikletin yoldaki akiciligi.yolda ozellikle 100 km den sonra siz performansinizin dusecegini beklerken bisikletin aerodinamigi,koordinasyonu o kadar ritimliki yolculugunuzun her aninin keyfini cikartiyor.turun sonuna dogru gucunuz artik kendini tuketirken yolda buldugunuz % 1-2 lik egimde bile hemen akmaya basliyor.biraz gec yakaladim konuyu ama yine de yazmak istedim :)