Trek Fx 7.1

Scudo

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Evet ilk yorum benden olsun.Bu bisklet gerek rengi gerekse büyüklüğüyle hoşuma gitti.Arkadaki oturma kısmı ve çanta tam turist işi olmuş...Gezmeye vakit bulup geziyorsanız ne mutlu size...İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.Bsaşınızdan kask ellerinizden eldiven eksik olmasın:)

• Beğen
Tepkiler: ali alper uyar

Oğuz Kara

Aktif Üye
Tepki
175
Gerçekten harika bir bisiklet iyi günlerde kullanın boyutuda gerçekten büyük :O böyle şeyler duymanız gayet normal:) , hayırlı turlar.. :)

• Beğen

cihan aksoy

Hayallerini erteleme
Tepki
446
İsim
Cihan Aksoy
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ali alper uyar

Önemli olan sizin bacak boyunuz ile uygun olması.Tur bisikletlerinin bir boy büyük seçilmesinin sürüş konforunu arttırıyor sözlerini de hatırlarsak, kim ne derse desin güzel bisikletiniz ile ,sağlık ve huzur içinde nice turlar dileriz.

• Beğen

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
751
@cihan aksoy

kesinlikle katılıyorum bazen hakimiyette zorluk çıkarsa da vücud uzuvlarınızı kavraması rahatlık sağlıyor uzun yolda. Boyum 190 ve ayaklarımda 88 cm civarı olduğundan en ideali bu bana göre geldi:)
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar:)

• Beğen
Tepkiler: cihan aksoy

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
trek'in fx'lerine kron'un xc1000 lerıne hastayım ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Beğen

Tunahan_06

Daimi Üye
Tepki
274
Bisiklet
Salcano
At gibi bisiklet işte :DAlper abi güle güle kullanman,Ege'ye doğru beraber pedallamak dileklerimle :D

• Beğen

Yener ER

Forum Bağımlısı
Tepki
805
Bisiklet
Specialized
@ali alper uyar
Cok enteresan...:)

Bende de FX 7.1 var ve kadro boyu 22.5, rengi ayni. Daha da ilginci, boynuzlari tamamen ayni, arka farin yanilmiyorsam Blackburn ve ben de aynisini kullaniyorum. Yolda gorsem benim zannedebilirim...

2009 Mayis ayindan beri yaklasik, 4.000 km'dir kullaniyorum ve cok memnunum ancak uzun zamandir bu bisikleti kullanan biri olarak tavsiyem, ileride gobeklerini degistirmen. Daha kaliteli, gobekler bisikletinin akiskanligini onemli olcude arttiracaktir. Uzun yolda onemli bir etkendir bu.

Gule gule kullan....

• Beğen

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Sadelik güzelliktir...Güle güle kullan kardeşim...
Not:"Kırmızı renkli suluk ve farların uyumu siyah bisiklete ayrı bir güzellik katmış....

• Beğen

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
751
yorumlarınız için teşekkür ederim.
Çok Güzel birşey..desene 7.1 ikiziyiz:)Benim henüz 1.600 km'de pek şikayetim yok gibi ama biisklet konusunda tecrübelerine ihtiyacım olacak:)

• Beğen
Tepkiler: Yener ER