Trek fx 7.1 çizik yok tertemiz....

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Trek fx 7.1 şehir tur bisikletim satılıktır kadro ölçüsü 22.5 inç yani 57 cm dir hiç bir arızası kırığı ,döküğü ,çiziği yoktur. Yağmur, yaş, kar, buz,dolu,fırtına görmemiştir fabrikadan çıktığı gibi titiz ve gıcık bir adam olan ben tarafından itina ile kullanılmış evimin içinde muhafaza edilmiştir. Ankara nın göbeğinde oturduğum için kullanmaya hiç fırsat bulamadım genelde şehir dışında dağ evimde kron xc250 kullandım yani anlayacağınız belki trek ile şehir içinde toplasanız 10-15 km yaptım zaten bakmaya almaya gelen kişi bir bakışta anlar....Sadece bisikleti 1300 TL(orijinal selesi ile) satarım daha ucuz olmaz parça parça satış kesinlikle olamaz derseniz ki aksesuarları var mı ? Ki var hepsi kaliteli markalardır onları da satabilirim kargo bedelleri alıcı arkadaşlara aittir ....Aksesuarları brooks flyer sele ,sigma 1609 km saati (hiç kullanılmadı bir kere takıldı hemen söküldü) ,cateye omni 3 stop ,cateye ön far ,küçük pompa giant aksesuarları hepsi çok temizdir eziği büzüğü yoktur ,topeak xl sele altı çanta ....Bisiklet artı aksesuarlar derseniz 1700(link) TL derim...Aksesuarları tek tek satabilirim brooks flyer sele 180 TL (sadece bisiklete takıldı üzerine oturmak kısmet olmadı )sigma 1609 70 TL(açıklaması yukarıda yapıldı),cateye omni 3 stop 50 TL, cateye far 70 TL ,pompa giant 40 TL,topek xl sele altı çanta 80 TL,bontrager suluk kafesi 20 TL ....Arkadaşlar bağ bahçe devre mülk takası daha doğrusu takas olamaz ...Sevgi ve saygılarımla.........Details /

Colours
Metallic Black
Platinum
Frameset

Frame
FX Alpha Silver Aluminium
Fork
High-tensile steel w/lowrider mounts; CLIX dropouts
Sizes
15, 17.5, 20, 22.5, 25"
Wheels

Wheels
Formula FM21 alloy front hub; Formula FM31 alloy rear hub w/Bontrager AT-750 32-hole double-walled rims
Tyres
Bontrager H2, 700x35c
Drivetrain

Shifters
Shimano Altus, 7 speed
Front derailleur
Shimano Tourney
Rear derailleur
Shimano Acera
Crank
Forged alloy, 48/38/28 w/chainguard
Cassette
SunRace Freewheel 14-34, 7 speed
Pedals
Wellgo nylon platform
Components

Saddle
Bontrager SSR
Seatpost
Bontrager SSR, 27.2mm, 20mm offset
Handlebar
Bontrager Riser, steel, 30mm rise
Stem
Bontrager Approved, 25.4mm, 10 degree
Headset
Slimstak, semi-cartridge bearings, sealed
Brakeset
Tektro alloy linear-pull brakes w/Shimano Altus levers
Accessories(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)

Scudo
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yukarıda ki fiyat olur Ahmet bey

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İlan iptal edilmiştir yayından kaldırılabilir.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Satılıktır arkadaşlar ....Güncel.....