Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Trek FX 7.1 Buyuk Kadro City Bike

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Yener ER tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yener ER

Yener ER Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaslar,

57 cm kadro (22.5" Large) boyundaki Trek FX 7.1 sehir bisikletimi yeni yol bisikleti topladigim icin satiyorum. 2009 yilinda almistim ve bu zama icinde kullanimdan kaynaklana birtakim cizikleri mevcuttur ancak fonksiyonel hic bir problemi yoktur.

Asagide belirttigim degisiklikler sonucunda akiciligi oldu iyi bir bisiklet haline gelmistir. Ust seviye parcalara sahip hesapli bir bisiklet ile sehir suruslerinin keyfini surmek isteyenler icin ideal bir secim olacaktir.

Parcalayip satmayi kesinlikle dusunmuyorum. Sadece elden teslim etme seklinde Kadikoy - Caddebostan - Atasehir civarinda satmayi dusunuyorum.

Bisiket uzerinde bircok degisiklik yaptigim icin orjinal durumundan bir tek kadrosu ve cemberler kaldi. Diger tum komponentler asagidaki olmustur;

- XT arka ve on aktarici
    - XT fren & vites (dual kontrol) kollari
    - XT fren ayaklari ve baradine pabuclar
    - Sram 9.0 arka, deore on gobek
    - Deore aynakol
    - Cemberler orjinal FX 7.1 (markasini bilmiyorum)
    - Guizo karbon sele borusu
    - Ritchey aliminyum gidon (bu gidonu ben oldukca kisalttigim icin daha uzun scuud gidon da temin edebilirim.
    - CST Yol lastigi (ince lastik benim tercihim, dileyen daha kalin dis lastik takabilir. Cemberler buna musait).

Tum ozelliklere sahip bisikletin fiyati 1.250 TL'dir.

[​IMG] Hizliupload.com
    [​IMG] Hizliupload.com
    [​IMG] Hizliupload.com
    [​IMG] Hizliupload.com
    [​IMG] Hizliupload.com
    URL=http://www.hizliupload.com/viewer.php?file=60519123316792560961.jpg][​IMG][/URL] Hizliupload.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.