Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek Factory Racing

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bülent Kavakkoru tarafından paylaşıldı.

1. Bülent Kavakkoru

Bülent Kavakkoru Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Trek'in beklenen fabrika takımı belli oldu. Forma tasarımları ve yeni renkler hakkında ne düşünüyorsunuz? Siyah beyaz renkler fena olmamış sanki. Forma büyük fontlarda ki Trek yazıları güzel gözüküyor. Umarım güzel bir sezon geçirirler.

http://www.trekfactoryracing.com/

Trek official team launch

2. Baki KAYAN

Baki KAYAN Moderatör Moderatör

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Uzun zamandir bekliyor ve gun sayiyordum
    Forma daha iddiali olabilirdi ama takim cidden iyi oldu, bu sene beklentim buyuk...

3. yucel gulesenoglu

yucel gulesenoglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    bencede renkler ve tasarımı gayet güzel. bu sene sezon renkli geçecek gibi :)

4. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Aslında trek bu yıl bir marka takımı olarak zorlu bir göreve soyundu.Amerikalılar böyle;Cannondale ve Specialized örnekleri de var.trek ise Radioshack ve -Radoshack Nissan trek oluşumlarında aradığını bulamadı.Daha doğrusu marka olarak çok geride kaldı.Trek,dendiğinde Radioshack akla geliyor ancak Radioshack dendiğinde Trek oluşmuyordu zihinlerde.Sonra malum "Nissan" ile söz kesip nişan ve düğün yaptılar.Malesef balayında boşanmak zorunda kaldılar.Sonuçta,Radioshack'dan ve Nissan'dan doğan çocuklar mahkeme kararıyla Trekte kaldı :)

Yeni takım formalarını beğenmedim.Zaten bu takımların hiçbirinin setini satın almadım bisikletim trek olduğu halde.Zaten yeni formalar konusunda sponsorların da çekinceleri var.Üstelik siyah beyaz,pelatonda penguen gibi olacaklar.Pelaton için renkler çok önemli.Görünebilirlik,dikkat çekme ve 130 dereceleik bakış açısının baş ve sonlarındaki alanlarda farkedilir olmak önemli.

ve hepsinden önemlisi de takımın kendisi.Ne giyersen giy,neticede pedala basacak adamlar önemli.Kendi adıma terk'in büyük turlarda büyük işler yapacağına inanmıyorum.Çok sıkı takımlar var.Üstelik terek GC de pek etkili olamayacağı gibi etap etap da çok etkili gözükmüyor.Şimdi tutup da "Ama bu takım yeni" de diyemeyiz.Takımın genetik bir mirası da var;göreceğiz.

5. yucel gulesenoglu

yucel gulesenoglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    mesela bu sezon omega pharma kuvvetli gibi bence..