Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek Elite 9.7 hk.

Konu, 'Trek' kısmında VOLKAN ÇELİK tarafından paylaşıldı.

1. VOLKAN ÇELİK

VOLKAN ÇELİK Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda almış olduğum 4300 ümü geri verip veya satıp trek elite 9.7 almayı düşünüyorum, ne dersiniz, bu bisiklet hakkında yorumlarınız alabilir miyim?

Saygılarımla,

2. Eren Tublek

Eren Tublek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Sadece muhtesem diyebilirim :)

3. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Kusura bakma arkadaşım ama konuyu gereksiz , sorunu da anlamsız buldum .. Paran varsa alırsın kullanırsın ... Bu seviyede bir bisiklet için kim olumsuz yorum yapabilir

iskender şerit bunu beğendi.
  4. VOLKAN ÇELİK

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:

Ben gerekli bulmuşum ki açmışım, asıl gereksiz olan şimdi senin gibi birine uğraşıp da bu cevabı yazmış olmam...

iskender şerit bunu beğendi.
  5. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:

Değerli arkadaşım madem gerekli bulup konuyu açmışsın , o zaman insanların fikirlerine de saygı duymayı bilmelisin .. Yazdığım mesajı ve verdiğin cevabı bir daha oku istersen , hiç hoş olmuş mu ? Verdiğin cevap senin de belirttiğin gibi son derece gereksiz olmuş hatta biraz da kırıcı .. Yine de canın sağolsun , .. bisikleti aldığın zaman resimlerini çeker yayınlarsın , belki o zaman duymak istediğin yorumlar keyfini keyfini yerine getirir

iskender şerit ve Emre Binme bunu beğendi.
  6. VOLKAN ÇELİK

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben cevap yazmadan önce sizin verdiğiniz cevabı tekrar tekrar okudum zaten, siz sanırım benim açtığım konuyu "param var ben bu bisikleti alırım" gibi hava atmak için açtığımı falan düşündünüz? Kesinlikle böyle bir niyetim yoktu, bu konuyu açmaktaki amacım, 9.7 lerde kullanılan beyaz carbon kadro hakkında daha bilgili insanların yorumlarını okumaktı. Neyse zaten konuyu açalı bayağı bir zaman oldu bu zaman içinde ben kararımı çoktan verip bisikletimi almıştım, 9.7 değildi bu...
    Tabiki insanların açtığımı konuya yazdığı fikirlere saygı duyuyorum, ama "bu konuyu niye açtın, çok gereksiz olmuş" gibi bir yorum gelince ben de kırıcı olmuşum biraz, kırıldıysanız kusura bakmayın, iyi günler diliyorum size...

Emre Binme bunu beğendi.