Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trek dual sport 8.3- vs - trek fx 7.3 yardimm..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında fırat şölen tarafından paylaşıldı.

1. fırat şölen

fırat şölen Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaslar sehir tur bisikleti almaya karar verdim . Ve trekte karar kildim .. trek fitness fx7.3 ile dual sport 8.3 arasindaki farki bilen arkadaslar varmi ? Yardimci olabilirler mi . Dual sport ve fitness modelleri neyi ifade edet sizce hangisini tercih etmeliyim ...

Yada bu fiyatlara daha iyi bir model var midir ? Marka ..

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Fx serisi düz maşalı olduğundan en ufak bozuk yolda sallar sizi yol bisikleti gibidir. Düz, asfalt yollarda akarsınız.
    Ds serisi süspansiyonlu olduğundan ve dişli lastikleri olduğundan bozuk yollar sizi pek etkilemeyecektir ancak düz asfalt yolda Fx serisi kadar hızlı gidemeyeceksiniz.
    Dolayısıyla ormanlarda, hafif bozuk, kumlu topraklı yollarda da sürerim düz yola da çıkarım diyorsanız ds, benim işim sadece asfalt diyorsanız fx.

MehmetAliB. bunu beğendi.
  3. Candeniz ÖZCAN

Candeniz ÖZCAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba
    Öncelikle kullanim amacını iyi belirlemeniz lazim(sagdan soldan ufakda olsa ziplamalar atlamalar yaparim,asfalttan cok arazide sürüş yaparim mi diyorsunuz,yoksa sakin sakin asfalt yolda sürüş yaparim mi diyorsunuz?)DS 8.3 FX7.3 e göre biraz daha ağır üzerinde disk fren ve kilitlenebilir maşa olmasindan dolayı.Ben DS 8.3 sahibiyim bir ara fx 7.2 de kullandım rahatlık acisindan hemen hemen aynılar.Kısaca iki secimde gayet iyi karar sizin şimdiden hayırlı olsun :)

4. muhammed uçar

muhammed uçar Yeni Üye

Seviye:
    trek 8.3 kullanıcısı olarak hem asfaltta hem patikada rahat sürüyorum asfallaki hızı,kondisyonu güzel upgrade yapmaya uygun pişman olmazın