Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TREK 9 Serisi

Konu, 'Kadrolar' kısmında Hüseyin Muhammed ATALAY tarafından paylaşıldı.

1. Hüseyin Muhammed ATALAY

Hüseyin Muhammed ATALAY Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. Trek 9 serisi kadro kullanan var mı, tavsiye eder misiniz?
    Kadroyu yurt dışından almayı düşünüyorum, buraya gelince garanti işi devam eder mi...

2. baki celik

baki celik Aktif Üye

Seviye:
    bence garanti durumu için bir kullanıcıdan çok trek ana bayii vya bayiine sormakta yarar var kadroya gelince bilinen dünya markaları arasında çok bir fark olacağını düşünmüyorum ama izlediğim tanıtım videolarında OCVL adı verdikleri faklı bir karbon yapıdan bahsediyorlar ve özellikle esnekliği ile farklı olduğunu hatta kırılma olayını kaldırdıklarını iddia ediyorlar ben de memnun kalacağınızdan eminim zira bizler çok profesyonel olmadan aradaki farkı anlayabileceğimizi zannetmiyorum hatta birçok markanın karbonda farklı kalite aralıkları var bunların ederinin çok üzerinde haksız talep edilen bir para olduğunu düşünüyorum ayrıca Trek için söylemiyorum ama insanlar özellikle kadroda 100-200 gram fark için ciddi paralar ödüyorlar ama mesela 1 kilogramın altında kadroya 80 kilonun üzerinde ortalama biri ne kadar güvenip alabilir bu kadrolar belli bir kilonun üzerindekiler için de garanti koşullarını aynı şekilde yürütüyorlar mı bunu bilen yada bilerek alan var mı?

Halil Aksoy bunu beğendi.
  3. Ali YILDIRICI

Ali YILDIRICI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    merhaba

imzamdan da görebilirsiniz 3 tane carbon trek sahibiyim hepsinden de inanılmaz derecede memnunum şiddetle tavsiye ederim

onun dışında garanti işi tabiki devam eder garanti international garanti dir ancak ben size özellikle buradan almanızıda tavsiye ederim

tr distribütorü istanbulda sizde istanbulda yaşıyorsunuz buradan alırsanız ücretsiz servis ve bakım hizmetinden de yararlanmış olursunuz

onun dışında 9 kadrolarda kullanılan oclv malzemesi çok özel bir malzemedir fiyatınında pahalı olması buradan kaynaklanır ama genede fiyatın

sebebini açıklamak gerekirse kadroda kullanılan malzemeyi trek firması özel olark kullanıyor ve malzeme çok özel oldugu icin usa dısına hammadde

olarak çıkması yasak bu sebepten diğer uzakdogu vs ülkelerindeki fabrikalarda üretilemiyor bu kadrolar sadece usa de üretiliyor bu sebebtende

diger kadrolara göre çok daha fazla işçilik bedeli oldugu icin usa de işçilik pahalı bu sebepten pahalı oluyor onun dışında kırılmaz diye birsey yok

ama impact test yani belli bir yükseklikten sivri bir cisimi serbest dususle malzemeye bırakıyorlar ve kadroya hiçbirsey olmuyor diger çoğu

firmanın bisikleti ise kırılıyor kadrolar çok rigit oldugu icin trek 9 serisi ise hem gerektigi kadar darbe emme hemde saglamlık ozelliklerine sahip

kadroların kilo sınırı yok benim arkadasım 140 kilo ve trek top fuel 9.9 a biniyor en ufakta bir sıkıntı yasamadı daha bugune kadar trek kadroların

bence en guzel tarafı ise kadrolar ömür boyu garantili ve tr den alırsanızda ömür boyu ücretsiz servisi var.

ben trek elite 9.9 modelini xtr set slr jant ve sid masa ile kullanıyorum 8.58 kg agırlıgı var ve tek kelime ile bugune kadar gordugum bindigim hersey

bisikletse bu kesinlikle baska bisey uzun lafın kısası siddetle hararetle tavsiye ederim istanbulda yerinde de gidip konusup pazarlık yapıp alabilirsiniz de aklınızda olsun