Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek 8500 XC Hardtail

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında therkut tarafından paylaşıldı.

1. therkut

therkut Aktif Üye

Adı:
    Erkut
    Seviye:
    İkinci bisiklet olarak mtb düşünüyorum. Ghost kato 7 düşünüyordum fakat bugün bir ilanda trek 8500 bisikleti gördüm. Sahibi ile görüştüm, teknik anlamda pek bilgisi olan biri değil. 4500TL den 3250TL civarı bir fiyata kadar çekti fiyatı. Kondisyon olarak iyi gözükse de muhtemelen 5 yıllık bir bisiklet. 10.5kg civarı bir ağırlığı varmış. Sizce bu fiyat verip alınır mı yoksa ağrısız sancısız kato 7 gibi bir bisiklet mi almam daha makul olur?

Özellikleri;
    Frame & Fork
    Frame ConstructionTIG-weldedFrame Tubing MaterialAlpha Red AluminumFork Brand & ModelFox F-series Remote RL, 100mm travelFork MaterialSingle crownRear ShockNot applicable

ComponentsComponent GroupMountain MixBrakesetShimano Deore XT Ti Custom brakes, Shimano Deore XT Ti Custom leversShift LeversShimano Deore XTFront DerailleurShimano Deore XTRear DerailleurShimano Deore XTCranksetShimano Deore XT, 44/32/22 teethPedalsNot applicableBottom BracketUnspecifiedBB Shell WidthUnspecifiedRear Cogs9-speed, 11 - 34 teethChainUnspecifiedSeatpostBontrager Race X Lite, 31.6mm diameterSaddleBontrager Race LiteHandlebarBontrager Race X Lite FlatHandlebar ExtensionsNot includedHandlebar StemBontrager Race X LiteHeadset1 1/8" semi-ntegrated FSA Orbit Z

WheelsHubsBontrager Race Lite Centerlock DiscRimsBontrager Race Lite DiscTires26 x 2.00" Bontrager XR 1 Team

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi