TREK 8500 -The Machine-

Scudo

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Göker abi şahane olmuş.Ritchey set ayrı bir renk katmış.Gerçekten zevkli bir bisiklet ortaya çıkmış.Yeni kadronu güle güle kullanman dileğiyle..

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Göker Derya

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Xtc den sonra yine bir bomba daha ,gule gule kullan diycem ama soyle desem daha guzel gibi ,altinda paralansin Goker :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Göker Derya

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bisikletin birkaç fotoğrafını daha ekleyeceğim ancak ramazan dolayısı ile hep akşamları biniyoruz o nedenle ilerleyen zamanlarda arazide çekilmiş birkaç foto ekleyeceğim. Yine de bizim işyerinin orada çektiğim birkaç fotoğrafı ekleyeyim.
Sürüş özellikleri gerçekten çok farklı bir kadro. Bacağınızın ağırlığını dahi verseniz bisiklet altınızdan akıp gidiyor. Ayrıca 45-50km/h hızla giderken bile gidondaki en ufak bir harekete cevap veren bir kadro düşünemiyordum ancak varmış. Ayrıca rijid bir kadronun virajlarda nasıl etkili olabildiğini gördüm. Bu kadroyu ilk önce sürüş özellikleri ile sonra da canlı renkleri ile herkese kesinlikle tavsiye ediyorum,ben aradığımı artık buldum

Güney abi Thomson Masterpeace çok yakında 2.el ilanlarda olacak. Niyetin varsa yaparız bişeyler :) Bak 188gr'lık Masterpeace neree sendeki 240gr'lık Thomson Elite nere :D

Muratcım Giant kadro şu anda 2. el ilanlarda mevcut. Görmek istersen de SDS'de alt katta asılı duruyor.

(link)

(link)

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Kazasız belasız binin.Altıızda eskisin :D