Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek 8000 hakkında!!!

Konu, 'Trek' kısmında TAYFUR ÇELİK tarafından paylaşıldı.

1. TAYFUR ÇELİK

TAYFUR ÇELİK Üye

Seviye:
    arkadaslar herkese iyi formlar ikinci bir bisiklet almak istiyorum ve trek 8000'de karar kıldım 15 gün önce gt zaskar aldım üstündeki donanımın hemen hemen herseyi değişti ve çok yorucu oldu aşağıdaki linkten ulasabilirsiniz. trek 8000 alırsam hiç bir değişiklik yapmadan kullanmak istiyorum eksisi artısı hakkında yorumlarınızı bekliyorum kilosunu bilen arkadaslardan yardım bekliyorum eger olumlu yorumlar gelirse pazartesi siparişini geçecem.not:105 kiloyum:)

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=85884

2. TAYFUR ÇELİK

TAYFUR ÇELİK Üye

Seviye:
    yardımcı olacak kimse yok mu arkadaslar fikir ve yorumlarınızı bekliyorum...

3. Önder AŞIK

Önder AŞIK Kıdemli Üye

Adı:
    Önder
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Zaten harika bir MTB sahibiyken, neden ikinci bir MTB düşündünüz?

4. TAYFUR ÇELİK

TAYFUR ÇELİK Üye

Seviye:
    ikinci bir mtb olmasında sakınca görmediğim için bide trek olsun istiyorum:)))) ürün hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz?

5. Önder AŞIK

Önder AŞIK Kıdemli Üye

Adı:
    Önder
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bana sorarsanız ille de Trek olacaksa Trek FX 7,5 (tur) ya da daha üstü olsun derim çünkü zaten rüya gibi bir MTB'niz var :) ama tabi tercih sizin.
    Bende 6 serisi Trek var. Trek 8 serisi çok özel bir seridir. Daha rijit ve daha üst düzey bir teknoloji ile üretilmiş bir kadro. Aldım pişman oldum diyen yoktur sanırım. Zaten bu kadronun bir üstü muhtemelen artık karbon olur. Ben de zaten ileride değiştirecek olursam düşüneceğim ilk kadro 8500 olur.

TAYFUR ÇELİK bunu beğendi.
  6. F. Aydın

F. Aydın Aktif Üye

Seviye:
    ben TREK 8000 almanızı tavsiye ederim müthiş görünümü var çok güzle estetik güzel ben 9.8 ile 8000 arasında bi tercih yapmak zorundaydım sonra ucuz bi fiyata 9.8 aldım ama almasaydım kesinlikle 8000 alırdım!