Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek 8.4 ds mi Yoksa Trek 7.4 mü ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Kürşat Topaloğlu tarafından paylaşıldı.

1. Kürşat Topaloğlu

Kürşat Topaloğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Arkadaşlar kısa sürede olsa yaklaşık bir aydır bu siteyi takip ediyorum. 1 yıl yada 2 yıl sonra ( amerikaya gitmeme bağlı ) bisiklet ile yaklaşık 5 aylık bir avrupa turuna çıkmak istiyorum . ama şu anda bisikletim yok . sizce bu bisikletlerin hangisini tercih etmeliyim yada (900 euro civar bir miktar bisiklet için ayırdığım ) daha kullanışlı bir marka var mıdır bisiklet açısından ? yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler tüm bisiklet severlere :)

2. Ramazan Gürel

Ramazan Gürel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    resimlerini donanimlarını nerede kullanacagını bütçeni yazarsan daha çok yardım gelir .:)

3. Kürşat Topaloğlu

Kürşat Topaloğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    yaklaşık olarak 5 ay belki daha uzun sürebilir avrupa turuna çıkacağım yani istanbul dan yunanistana oradan italyaya oradan da portekiz e kadar olabildiğince çok ülke gezerek turu tamamlamayı planlıyorum . http://www.trek-turkey.com/ ( yayınlamamda bir sıkıntı olursa site yönetiminden özür dilerim ) bu sitede hemen sol tarafta şehir yol bisikletlerinin içerisinde var özellikleri . boyun 1.93 ve 78 kiloyum . trek 8.4 ve 7.4 çekici geldi öncelikli olarak ama başka marka ve bisikletlerede açığım :)