Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trek 8.2 ds ile ilgili bir soru

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında osmanşevkisevinç tarafından paylaşıldı.

1. osmanşevkisevinç

osmanşevkisevinç Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar 2 hafta önce bir bisiklet aldım trek 8.2 DS . giriş modeli ben daha çok yolda kullanıyorum bisikleti. dağa falan çıkan birisi değilim . bisikletten de gayet memnunum. sormak istediğim nokta şu bu bisikleti hybrid olduğu için aldım biraz toprak ve taş yolda da sürebilmek için . bu kalınlıktaki bir jant toprak yollardaki gezilere köy yollarına dayanabilir mi dayanamazsa ne gibi eklentiler yapmalıyım? ikinci soru olarak da bu bisikletle kaldırımlardan inmem yada çıkmam taşlardan inmem bisiklete çok zarar verir mi? modelin sloganı bir bisikletle her şeyi yapın , ama ben şüphedeyim bisikleti bozmayalım :)

Şimdiden sağolun

2. Alper Uğur

Alper Uğur Aktif Üye

Adı:
    Alper Uğur.
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
  3. Oğuz.

Oğuz. Kıdemli Üye

Seviye:
    Birşey olacağını zannetmiyorum ama tabiki MTB ye biniyormuş gibide zorlamayın.

Örnek vermek gerekirse,ben FX 7.2 kullanıyorum düz maşa.Bugün aniden karşıma çıkan 25-30 cmlik çukura 25km/h hızla girdim.En ufak hasar almadan çıktım.Tabi tekrarlamayı düşünmüyorum :)

4. MuhammedErkan

MuhammedErkan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Abartmamak kaydıyla bisikletinizle her şeyi yapabilirsiniz. Zaten bu amaçla tasarlanmış bir bisiklet sizinki. Hayırlı olsun.